Nejnovější zprávy: Nemocnice ve Frýdku-Místku uvedla do provozu magnetickou rezonanci Kamion plný cihel zablokoval dálnici u Bravantic

Byznys

Centrum Ostravy žije! Vznikají tu nové podniky, třeba Luxusní shop

Nový obchod s oblečením, který nabízí nejrůznější známé značky, vyrostl koncem letošního září v ulici Puchmajerově v Moravské Ostravě.

Oblíbené značky, jako je Zara, Asos, Mango, River Island a mnoho dalších, jsou teď k nalezení nejen ve velkých nákupních centrech, ale také v tomto outletovém kamenném obchodě v centru Ostravy a nese název Luxusní shop.

První otevírací den zakladatel stanovil na 21. září letošního roku. Místo obchodu pak zvolil v historickém jádru města.

„Myšlenka našeho týmu byla dostat lidi zpět z nákupních center do centra, kde by se měly otevírat další nové obchody. Takové, které v nákupních centrech nenajdou,“ upřesňuje volbu umístění obchodu jeho zakladatel Adam Havlík (na posledním snímku fotogalerie).

Obchod s oblečením zvolil proto, že výběr podobných oděvů za dobré ceny v kamenných obchodech chybí. „Z větší části se náš obchod zaměřuje právě na šaty, to byla první myšlenka. Vysledovali jsme totiž, že taková kamenná prodejna tady chybí,“ představuje svůj záměr Havlík.

Outlety jsou známé tím, že nabízejí značkové věci za příznivé ceny. Tento dámský outletový obchod s daným druhem oblečení je podle slov jeho majitele jediný svého druhu.

„Veškerý sortiment se snažíme nabízet za ceny v rozpětí 199 až 999 korun. A to je to, co zákazníci jinde než u nás nenajdou,“ zve do svého obchodu zakladatel.

„Za největší devízu obchodu pak považuji nabídku okolo čtyř set druhů šatů za třetinové ceny,“ láká zakladatel zákazníky na kousky do nového šatníku.

Čím se také obchod vyznačuje, je jeho aktivní komunikace na sociálních sítích, Facebooku a Instagramu. „Od ledna pak chystáme další rozšíření, přibude nám také eshop,“ uzavírá Havlík.

Martina Kotulová

Fotogalerie

Foto dne