Nejnovější zprávy: Důvěra je základ, říká podnikatel roku Pavel Mohelník z Ferritu Řidička (20) srazila muže na přechodu, v ohrožení života jej transportoval vrtulník

Gastronomie

Další nový podnik v centru Ostravy: Astorii nahradila Pizza Coloseum

Na Masarykově náměstí v Ostravě byl otevřen v objektu, kde bývala řadu let restaurace Astoria, nový podnik Pizza Coloseum.

Foto a vizualizace: Pizza Coloseum

Nová restaurace na náměstí je již třetím podnikem této značky v Ostravě. První restaurace Pizza Coloseum se otevřela v roce 2012 v obchodním centru Forum Nová Karolina, následovala Pizza Coloseum v Avion shopping parku, která byla otevřena v říjnu 2018.

Restaurace na náměstí nabízí 164 míst, dětský koutek, salónek, vinotéku a obchod s nabídkou čerstvých potravin. "Všechny suroviny, ze kterých vaříme, osobně vybíráme u nejlepších dodavatelů. Devadesát procent surovin si dovážíme sami, přímo z Itálie - například těstoviny, mořské plody, maso i sýry," uvedli provozovatelé restaurace.

Návštěvníci restaurace si mohou vybrat z denní nabídky, která obsahuje sedm hlavních jídel v ceně od 119 Kč a je nabízena od 10:30 do 15:00 hodin nebo ze stálé nabídky předkrmů, polévek, pasty, salátů, steaků nebo pizzy.

Podnik bude doplněn zastřešenou letní terasou, jejíž vizualizaci vidíte níže.

Foto dne