Nejnovější zprávy: ​ SmVaK Ostrava a Trianon spojily síly při zaměstnávání zdravotně postižených Přestavba Bazalů finišuje. Podívejte se, jak to tam vypadá

Společnost

Dvě skvělé akce za jedno vstupné? To je Rainbow Run a Rainbow Fest!

Barevný festival Rainbow Fest je na více než 5 000 účastníků připraven! Akce startuje už v sobotu 25. května.

Foto: Rainbow Run

Areál je obohacen o spoustu novinek. Najdete zde nafukovací atrakce, hry pro děti, florbalové hřiště, chill out zóny, specialisty na zdravý životní styl, vodní dýmky a spoustu dalšího.

„Denně nám chodí desítky dotazů na to, co v areálu Duhy najdou. Dokonce se nejednou ptali, zda budou na Rainbow záchody,“ směje se zakladatel akce Roman Fučík. "Ano, záchody budou. A budou dokonce i sprchy a cisterna s pitnou vodou."

„Chceme podporovat rodiny. Proto jsem vymysleli Pokladnice. Děti budou v areálu plnit různé zábavné úkoly a hry, za které si vyslouží penízek. Ten následně můžou směnit v Pokladnici za nějaký dáreček či barvičky,“ popisuje Roman.

Rainbow rozšiřuje nabídku produktů značky RainbowRun - bandány, barevné podkolenky či ponožky, kšiltovky, ochrany na telefon, náramky a spoustu dalšího najdete ve FANSHOPECH přímo na Rainbow.

"A právě Fanshop bude vaše oblíbené místo, protože tady zakoupíte své barvičky všech odstínů a barev – od zlaté až po černou," slibují organizátoři.

Program Rainbow začíná ve 12 hodin, kdy se otevřenou brány, a končí s úderem půlnoci.

Festivalovou část startuje Leoš Mareš, po kterém bude následovat vystoupení kapely Poetika.

Vystoupí také legendární skupina No Name. V průběhu dne se slova chopí moderátorská dvojice Michal Kavalčík a Jakub Vysoudil.

Předprodej vstupenek končí už 23.5. Při včasném nákupu ušetříte 120 kč. Poté je možné vstupenku zakoupit na místě.

Více na www.rainbowrun.cz

Foto dne