Nejnovější zprávy: Nemocnice ve Frýdku-Místku uvedla do provozu magnetickou rezonanci Kamion plný cihel zablokoval dálnici u Bravantic

Společnost

Fotogalerie: Úžasná hra slunce a mraků na Lysé hoře

Páteční výšlap na Lysou horu přinesl fotografovi Petru Janečkovi a jeho přátelům hned několik zážitků. Chvílemi se mořili vedrem, později je však ale promáčel déšť. Podívejte se na fotografie, které ukazují, jak proměnlivé je počasí v Beskydech.

S fotografiemi Petra Janečky se mohli čtenáři Magazínu PATRIOT setkat už vícekrát. Přinesli jsme jim například unikátní fotoreportáž z Lysé hory, dále mrazivé zážitky z výšlapu nebo z velikonočního výstupu.

Tentokrát Petr Janečka nafotil rychle se měnící počasí na Lysé hoře, kdy bezmála jsnou oblohu vystřídaly během chvíle bouřkové mraky, déšť a pak i duha…

„Měl jsem prostě štěstí, že jsem šel rychle a stihnul sluníčko, pak jak šla bouřka a mraky, slunce i duha,“ popsal zážitek z Lysé hory Petr Janečka.

„Vycházeli jsme z Bezručovy chaty kolem půl deváté večer, na poledním traverzu začalo pršet a k Bezruči jsme už šli už v dešti, ale to k horám patří,“ dodal Petr Janečka.

Fotogalerie

Foto dne