Nejnovější zprávy: ​Rekord pokořen! Návštěvníci Beskydských rekordů vystoupali přes 10 tisíc metrů! Centrem Ostravy prošel první průvod hrdosti gayů a leseb

Kultura

Knihcentrum zve na Black Friday, knihy a další zboží budou za mimořádné ceny

​Síť kamenných knihkupectví Knihcentrum.cz se v pátek 23. listopadu opět zapojí do celostátní marketingové kampaně Black Friday. Vánoční dárky se slevou 20-30 % na veškerý sortiment budou k dispozici ve všech pobočkách společnosti.

Ilustrační foto: Knihcentrum.cz

Knihy jsou pravidelnou součástí vánoční nadílky v mnoha domácnostech, a tak není divu, že zákazníci vítají příležitost předvánočního nákupu za příznivější cenu. O oblíbenosti této akce také svědčí dlouhé fronty zákazníků, které se tvoří dokonce ještě před otevírací dobou.

„Abychom vyšli vstříc všem milovníkům knih, rozhodli jsme se prodloužit otevírací dobu ve většině našich prodejen. Nákupy tak mohou zákazníci zahájit už v sedm hodin,“ komentuje šéf marketingu Tomáš Hruda.

„V nabídce máme 65 tisíc knižních titulů skladem. Sleva se vztahuje ale také na široký sortiment e-knih, audioknih, učebnic a odborné literatury, knižních publikací v cizích jazycích, kalendářů, map a atlasů. Pro nejmenší máme připravenou bohatou nabídku hraček a naučných knih,“ pokračuje majitel společnosti Petr Michálek.

O tom, že jsme stále národ knihomolů svědčí i vysoké prodeje. Jen loni se za tento den prodalo v celé síti kamenných prodejen Knihcentrum.cz 17 tisíc knih.

„Předvánoční období je pro nás jako knihkupce vždy náročné. Black Friday je ale v tomhle směru opravdu extrém. Knihkupectví vždy zaplaví davy lidí. Nicméně jako čtenáře mě tento zájem těší a rád s výběrem těch pravých kousků pomáhám,“ dodává knihkupec Jiří Repák.

Událost se koná v těchto prodejnách

Dům knihy Knihcentrum.cz, Ostrava, Smetanovo náměstí

Knihcentrum.cz Brno, OC Olympia, U dálnice 777

Knihcentrum.cz Praha, OC Černý most, Chlumecká 756/6

Knihcentrum.cz Blansko, Rožmitálova 5/7

Knihcentrum.cz Český Těšín, Hlavní 19

Knihcentrum.cz Hlučín, Mírové náměstí 25

Knihcentrum.cz Louny, Pražská 88

Knihcentrum.cz Nový Jičín, OC GALERIA Shopping, Generála Hlaďo 25

Knihcentrum.cz Opava, Hrnčířská 5

Foto dne