Nejnovější zprávy: ​Rekord pokořen! Návštěvníci Beskydských rekordů vystoupali přes 10 tisíc metrů! Centrem Ostravy prošel první průvod hrdosti gayů a leseb

Kultura

Megahvězdou festivalu Beats for Love bude Don Diablo!

Organizátoři festivalu Beats for Love oznámili, že v Ostravě na letošním 7. ročníku multižánrového svátku taneční hudby vystoupí uznávaný holandský DJ Don Diablo.

Don Diablo (Foto: Beats for Love)

Don Diablo není pro fanoušky elektronické hudby novým jménem. Jeho největší mezinárodní úspěchy se datují od roku 2013.

V roce 2016 přišel megahit ‘Cutting Shapes’ a v roce 2018 pak vydal své druhé album ‘Future’.

"Don Diablo je v hudebním světě skutečný pojem a je respektovaným umělcem již bezmála dvacet let, i když to v širokém povědomí není tolik známo. Jeho hudební životopis zdobí kolaborace se jmény jako Coldplay, Ed Sheeran, The Chainsmokers, Tiësto, Emeli Sandé a mnohými dalšími," uvedl v tiskové zprávě ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Jak dále upřesnil, Don Diablo se minulý rok umístil na 7. místě v anketě "DJ Mag Top 100 DJs", takže pro festival bude velkou ctí přivítat jej na Love stage v Dolních Vítkovicích jako vůbec prvního zástupce z první desítky této ankety.

Druhým obrovským jménem zveřejněným v posledních týdnech je německý maskovaný DJ a producent Claptone, jehož popularita stoupá raketovým tempem. Svou unikátní show v bílých rukavičkách už předvedl na Tomorrowlandu či Ultra Music Festivalu.

A jeho tracky 'No Eyes' či 'Under The Moon' a remixy na 'Liquid Spirit' a 'We Got The Power' letos roztančí i House stage.

Festival Beats for Love se letos koná od 3. do 6. července v industriálním areálu Dolní Vítkovice, kde více než 400 umělců z celého světa vystoupí na třinácti pódiích.

K počátku března již mohli organizátoři potvrdit účast dalších headlinerů jako Robin Schulz, Jauz, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect či The Sweet Life Society.

Foto dne