Nejnovější zprávy: Hotel a restaurace Padre končí. Bude zde korejské bistro Unikátní výstava mapuje počátky cyklistiky v Ostravě

Sport

Play off: V neděli na 3. zápas zbývá 300 až 600 vstupenek, na pondělí ještě 1 500!

Nedělní třetí čtvrtfinále se blíží vyprodání, vstupenky už bude možné koupit pouze na pokladně Arény v den zápasu. Na pondělní čtvrtý duel je lístků ještě stále dostatek.

Foto: HC VÍTKOVICE RIDERA

Páteční stav prodeje vstupenek na dva zápasy čtvrtfinále Vítkovice – Třinec v OSTRAVAR ARÉNĚ je následující: 3. čtvrtfinále, Vítkovice-Třinec, 24. března od 15 hodin - online prodej zastaven – naplněná kapacita.

Doprodej vstupenek se koná v neděli od 9:00 hodin, hlavní pokladna (vstup od ulice Závodní) – nevyzvednuté rezervace z online prodeje a sektor C2, který není nabízen v online prodeji z bezpečnostních důvodů (hrubý odhad dohromady cca 300 až 600 vstupenek ještě bude k dispozici).

Vstupenky na 4. čtvrtfinále Vítkovice-Třinec, které se hraje v pondělí 25. března od 17 hodin, jsou online v prodeji v síti Ticketportal i na pokladně OSTRAVAR ARÉNY (všední den 13 – 17 hodin, v den zápasu od 9:00 hodin).

V pátek ve 14 hodin zbývalo více než 1500 vstupenek k prodeji.

Foto dne