Nejnovější zprávy: Třinec je krok od semifinále, ve Vítkovicích vybojoval výhru 2:1 Zlatá svatba. Když se Krampol řítil Ostravou rychleji než James Bond

Společnost

Těžce zraněného řidiče transportoval do nemocnice vrtulník

​Jednotky profesionálních hasičů ze stanic Bohumín a Slezská Ostrava zasahovaly v pátek ráno u nehody osobního automobilu, který narazil do stromu.

Foto: Hasiči

Při nehodě došlo ke zranění řidiče, který musel být vyproštěn hasiči za použití hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě v obci Rychvald v okrese Karviná informováno krátce po osmé hodině ranní. Na místo události vyjely okamžitě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanic Bohumín a Slezská Ostrava se dvěma zásahovými automobily.

Po příjezdu na místo události hasiči zjistili, že došlo k nehodě osobního automobilu, ve kterém kvůli nárazu do stromu zůstal uvězněn řidič. Hasiči proto ihned zajistili vozidlo proti požáru, poskytli řidiči ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Moravskoslezského kraje základní ošetření a zahájili vyprošťovací práce pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Řidiče po krátké době vysvobodili z havarovaného vozu, předali jej přítomným zdravotníkům a pomohli jim s naložením zraněného do připraveného vrtulníku Letecké záchranné služby Moravskoslezského kraje, který zraněného transportoval do nemocnice.

Foto dne