Nejnovější zprávy: S mužem se v Jeseníkách utrhla sedačka lanovky Super začátek Vítkovic, pak famózní obrat Třince. Oceláři v derby vyhráli 4:3!

Společnost

V Ostravě se porvali řidiči kvůli parkování. Jeden druhému pak přejel nohu

​Ostravští policisté prověřují okolnosti události, ke které došlo dne 15. května 2018 kolem 18.30 hodin v Moravské Ostravě na Tyršově ulici.

Ilustrační foto: Archiv

Podezřelý měl po předchozí verbální rozepři fyzicky napadnout 63letého poškozeného. V průběhu incidentu upadla oběť na zem. "Při svém odjezdu z místa události přejel neznámý vozem značky Škoda Octavia končetinu poškozeného," uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Oběť utrpěla zranění, které ošetřil lékař a vyžádá si další, dosud nespecifikovanou dobu léčení. K objasnění okolností události jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestné činy ublížení na zdraví a výtržnictví.

"Pachateli skutku tak hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. Příčinou incidentu mělo být parkování," dodala mluvčí.

Poškozenému měla nabízet pomoc svědkyně – žena v růžových šatech. "Žádáme svědkyni, případně další svědky skutku, aby nás kontaktovali na lince 158 nebo tel. obvodního oddělení policie Ostrava-střed na čísle 974 727 401. Za pomoc děkujeme."

Foto dne