Nejnovější zprávy: Ohlédnutí za plnoletými Colours: Hvězdami byli i patrioti jako Buty, Kryštof nebo Mirai ​10 tipů, aneb co si nenechat ujít v létě ve Velkých Karlovicích

Byznys

Za pět minut dvanáct - Setkání Patriotů MSK už ve čtvrtek!

Workshopy na míru, snazší networking a zajímavější prezentace. Jedenácté Setkání Patriotů MSK bude ve znamení mnoha změn. Z malé studentské akce se stala největší networkingová událost v Moravskoslezském kraji.

Ilustrační foto: Patrioti MSK

Patrioti MSK, kteří se dlouhodobě snaží vylepšit image kraje rozvojem komunity podnikavých lidí, vstoupí ve čtvrtek se svými Setkáními do druhé dekády. Za pět let působení se vypracovali na profesionální úroveň a dnes sdružují zhruba sedmdesátku projektů, podporovatelů a partnerů.

Jádrem čtvrtečního Setkání budou již tradičně prezentace čtyř zajímavých řečníků. Ti tentokrát nepochází přímo z kraje, jsou s ním však pracovně spojeni.

„Zajímají nás příběhy a pohledy lidí, kteří sice nepochází z Moravskoslezského kraje, ale v současnosti zde podnikají či jinak působí. Protože jak se říká, zpětná vazba je snídaně šampionů,“ říká Tomáš Buchwaldek z Patriotů MSK.

Na podiu tak svůj příběh představí Emmanuel Chilaud, bývalý ředitel Mölnlycke Health Care, Rastislav Kanócz, zakladatel profiq a dodavatel služeb pro Silicon Valley, Martin Hausenblas, zakladatel firem Liftago a Adler, a David Girten, majitel bistra La Petite Conversation.

Účastníci se také mohou zúčastnit jednoho ze sedmi workshopů, které jsou vůbec poprvé cíleny na míru jednotlivým typům návštěvníků. Na své si tak přijdou jak studenti, tak freelanceři či majitelé firem.

Místo klasického rautu Setkání opět doplní gastro festival – jedinečná slavnost lokálních výrobců a moravskoslezské gastronomie. Propracovaný networkingový systém se zase snaží vzájemně propojit všech čtyři sta účastníků. O tom, že o pořádný networking nebude nouze, svědčí také přítomnost profesionální networkerky přímo na Setkání.

„Doporučujeme, aby návštěvníci auta nechali doma a raději si s námi užili afterparty. Na místo se dá pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou a pro všechny účastníky jsme připravili speciální slevu do aplikace Liftago,“ vzkazuje Lucie Buchwaldková, projektová manažerka.

Vstupenky na 11. Setkání Patriotů jsou stále v prodeji, a to přímo na webových stránkách Patriotů MSK. Lístky budou k zakoupení též přímo na akci, a to za 700 Kč.

Foto dne