Nejnovější zprávy: Mistr světa Šejba trénuje Prostějov a říká: Poruba je jedním z favoritů ligy Outlet Arena Moravia otevírá novou prodejnu a vylepšuje hygienická opatření

Společnost

Bláznivý nápad: pana Popeláře vezlo na svatbu popelářské auto

Klukovský sen projet se na stupátku popelářského vozu si pan Petr Popelář poněkud rozšířil a nechal se kuka vozem odvézt přímo k oltáři.

Foto: SMOLO

Na stupátku kuka vozu se nejen projel, ale moderní popelářský vůz Mercedes-Benz Econic ho i se svědkem dovezl až k oltáři. Po obřadu absolvoval krátkou projížďku i se svou novomanželkou, nyní již Kateřinou Popelářovou.

„Napadlo mě, že s takovým profesním příjmením bych mohl přijet na svatbu stylově a stylově si také mou paní odvézt. Povedlo se, děkuji třineckým popelářům z firmy Smolo za ochotu,“ řekl šťastný novomanžel.

Odpadová skupina Smolo disponuje moderními komunálními vozidly, k nimž patří i popelářská auta Mercedes-Benz Econic, každé o objemu 10 tun odpadu. Díky pohonu na CNG jsou velmi ekologické.

Emise neobsahují téměř žádný jemný prach a pevné částice. Další předností plynového pohonu je jeho malá hlučnost. Pro tyto klady je tento popelářský vůz nasazován převážně v hustě obydlených, na emise a hluk citlivých aglomeracích.