Nejnovější zprávy: Kam dnes na oběd? Do Eatmeat na pršut burger! Vlčí smečka přivedla v Beskydech na svět vlčata

OSTRAVA-JIH

​Blíží se hlasování, které rozhodne o rozdělení 7 milionů na nápady lidí z Jihu

Již počtvrté bude přelom října a listopadu v městském obvodu Ostrava-Jih patřit hlasování o návrzích za 7 milionů korun, které obyvatelé obvodu přihlásili do projektu Společně tvoříme Jih.

Hlasování bude probíhat od 28. října do 10. listopadu a postoupilo do něj celkem 25 návrhů napříč celým Jihem. Na středu 16. října připravila radnice setkání pro všechny zájemce.

Ve středu 16. 10. 2019 od 18 do 20 hodin zve radnice všechny zájemce na společné setkání autorů návrhů, veřejnosti a celého týmu participativního rozpočtu do Komorního klubu na ul. Velflíkova 8 v Hrabůvce.

"Rádi bychom na setkání poděkovali autorům za energii vloženou do přípravy návrhu a zájemce z řad veřejnosti blíže seznámili s celým projektem, dosavadními realizacemi i s návrhy postupujícími do letošního hlasování. Vzhledem k tomu, že dochází ke střídání na pozici koordinátorky projektu, představíme také novou posilu týmu, Veroniku Košč," uvedla místostarostka Hana Tichánková.

Prostor bude samozřejmě pro dotazy i náměty pro příští ročník. Připraveno bude rovněž drobné občerstvení.

Všechny informace k projektu a hlasování jsou k dispozici na www.spolecnetvorimejih.cz nebo Fb Společně tvoříme Jih - https://www.facebook.com/spolecnetvorimejih/