Společnost
10/08/2023 Petr Sobol

Do Bohumína míří pivní slavnosti, v nabídce bude přes 50 piv

Vůni benzinu vystřídá pivní aroma. Bohumínský Hobbypark bude po týdnu hostit další velkou akci. Sotva se po povedené přehlídce rozloučil s milovníky automobilových veteránů, už se chystá na nápor pivařů

Ti budou moci vybírat z více než 50 druhů oblíbeného moku. Hudební program a dostatek dětských atrakcí pak dělá z Pivních slavností akci pro celou rodinu.

První piva se začnou v Hobbyparku čepovat v sobotu 12. srpna s úderem třinácté hodiny. Krátce nato odstartuje hudební program kapela Superfox. Pořadatelé z bohumínského kulturního střediska K3 vsadili na tradiční souznění piva a tvrdší hudby. Na své si tak přijdou především vyznavači rocku, které jistě potěší kompletní line-up s vrcholem v podobě vystoupení kapely Limetal.

To široká škála piv by měla oslovit každého, ať už je rocker nebo hiphoper. Nabídka patnácti pivovarů bude rozmanitá a uspokojí milovníky zavedených značek i gurmány, kteří rádi testují nové chutě. Na domácí bohumínské půdě se tradičně nenechá zahanbit Skřečoňský žabák, který návštěvníky Hobbyparku pohostí hned čtyřmi druhy piv. Celkově budou moci dorazivší vybírat z padesáti druhů zlatavého moku.

Organizátoři při přípravě akce mysleli i na děti, které asi pestrá nabídka alkoholických nápojů tolik nenadchne. Nebudou tak chybět dětské dílničky, pohybové soutěže, malování na obličej, skákací hrady, trampolína či elektrická autíčka. „Letošní novinkou je pak elektrický býk a velký nafukovací fotbalový terč,“ přidal k dobru ředitel K3 Karel Balcar. Jak děti, tak i ostatní budou mít samozřejmě možnost vybrat si také z bohaté nabídky nealkoholických nápojů a dobrého jídla.

Vyrazit tak mohou celé rodiny, děti se u vstupu do Hobbyparku rodičům neprodraží. Účastníci do 15 let v doprovodu dospělého mají totiž vstup na akci zdarma, zbytek zaplatí stokorunu.

Sdílejte článek