Nejnovější zprávy: ​Štěrkovna Open Music nabídne trvale udržitelnou zábavu Velký železniční veletrh se vrací, Rail Business Days míří do Ostravy

Sport

Do Polárky na Paláta. Frýdek-Místek bude sledovat bitvu o Stanley Cup

Hokejisté Tampy Bay s Ondřejem Palátem bojují o zisk třetího Stanley Cupu v řadě. Velkou podporu má český reprezentant i ve „svém“ Frýdku-Místku.

Foto: Petr Prudký

Tampa Bay získala Stanley Cup dvakrát v řadě. Tentokrát bojuje ve finále proti Coloradu, které do série vstoupilo lépe a ujalo se vedení 2:0 na zápasy.

Blesky ale doma zabraly, snížily na 1:2 a v dalším utkání mohou sérii srovnat. Následující páté utkání se bude hrát v noci z pátku na sobotu.

Ve Frýdku-Místku v pátek startuje FM CITY FEST, ovšem lidé, kterým se po něm ještě nebude chtít domů, mohou přijít fandit do Polárky. Právě tady totiž poběží od dvou hodin od rána na velkoplošné projekci živý přenos páté bitvy o Stanley Cup.

Brány haly se otevřou už o hodinu dříve, zajištěno bude i pivo a vstup je zdarma. Ondřej Palát, který patří k nejlepším hráčům celého play-off NHL, se ve svém Frýdku-Místku těší velké popularitě. Kolik fanoušků do Polárky dorazí?