Nejnovější zprávy: Důl Darkov kvůli pandemii přestal těžit, nouzový stav kraj nevyhlásil Pasažéři přežili bez zranění pád drátů vysokého napětí na auto. Nehoda zablokovala provoz

Společnost

Fotka týdne: Takhle se bobuje v Ostravě!

Magazín PATRIOT přichází s rubrikou, ve které chce dát prostor nejen profesionálním, ale i amatérským fotografům. Ty nejzajímavější snímky každý týden v neděli zveřejníme nejen zde na webu, ale i na facebooku Magazínu PATRIOT.

Před měsícem se Fotkou týdne se stal snímek Petra Šiguta, který zaznamenal noční kapli na Radhošti, jako nejzajímavější fotku jsme před třemi týdny vybrali snímek Lukáše Stona, který fotografoval vánoční show taneční skupiny Beat up v ostravském Domu kultury Akord.

Předminulý týden se nám v redakci nejvíce líbila fotografie Lukáše Podoláka, který zaznamenal východ slunce z Lysé hory a fotkou mynulého týdne se stal snímek Karla Kudery z Kopřivnice, který zachytil mohutný požár průmyslové haly nedaleko centra města.

Fotkou právě uplynulého týdne je snímek spolupracovníka redakce Magazínu PATRIOT Lukáše Stona, který poblíž řeky Ostravice, u cyklostezky pod Rudnou nedaleko centra Ostravy, zachytil vskutku neobvyklé bobování.