Nejnovější zprávy: ​Nová Harenda válí. Nadchla i Radka Kašpárka! Krvavý Johann je horor se vším všudy, říká režisér Jakub Krumpoch

Kultura

​Galakoncert Českého rozhlasu Ostrava: Marie Rottrová rozezpívá Gong!

Český rozhlas Ostrava letos slaví devadesát let od počátku vysílání. Při této příležitosti pořádá galakoncert, jehož hlavní hvězdou bude Marie Rottrová.

Foto: Český rozhlas Ostrava

Vstupenky na galakoncert, který se bude konat 31. října v Multifunkční aule Gong, jsou právě v prodeji.

Marie Rottrová coby ostravská rodačka ve Studiu S1 Českého rozhlasu Ostrava natočila několik legendárních hitů spolu s kapelou Flamingo. Proto se spolu s ní na galakoncertu objeví také známí hudebníci Petr Němec, Jaromír Löffler a někteří další bývali členové kapely.

„Celá první polovina galakoncertu bude patřit Marii Rottrové, která se představí s aktuálním programem Lady Soul. Druhá část večera je koncipována jako pocta legendární skupině Flamingo/Plameňáci,“ říká k programu galavečera Jan Horák, dramaturg, scénárista a režisér koncertu.

Kromě zážitku z pěveckého vystoupení Marie Rottrové a některých členů kapely Flamingo připravujeme také projekce týkající se hudební historie účinkujících i Českého rozhlasu Ostrava.

„Součástí show budou speciální retro projekce a diváci se mohou těšit na několik překvapení, která se, doufám, podaří utajit až do poslední chvíle,“ dodává Jan Horák.

Vstupenky na Galakoncert jsou právě v prodeji. Můžete je zakoupit už od 490 Kč v ostravských informačních centrech Svinov a Karolina nebo také online na www.dolnivitkovice.cz