Nejnovější zprávy: Zázraky se dějí! Těžce zkoušená rodina nečekaně získala miliony na vysněný dům Návrat po 36 letech. Do Divadla Petra Bezruče míří Bratři Karamazovi

Společnost

Heimstaden hledá stovku nových zaměstnanců. Nabízí benefity i náborový příspěvek

Řemeslné, administrativní i technické profese. Zhruba stovku nových pracovníků aktuálně hledá největší poskytovatel nájemního bydlení v Česku, společnost Heimstaden.

Společnost Heimstaden přijme stovku nových zaměstnanců! Ilustrační foto: Pixabay.com

Od svého vstupu do České republiky v loňském roce společnost Heimstaden prudce zvýšila tempo investic do svého portfolia. Například do zateplení ho skoro zdvojnásobila. „Jen letos investujeme rekordní 1,5 miliardy korun do oprav, údržby a kompletních revitalizací našeho portfolia. Nezpomalíme ani příští rok. A protože chceme mít kvalitu práce i termíny co nejvíc pod kontrolu, budeme se snažit co nejvíc činností realizovat vlastními silami. Proto preferujeme přijmout další zaměstnance před najímáním externích firem,“ říká generální ředitel společnosti Heimstaden Jan Rafaj.

Heimstaden v současnosti poptává zhruba stovku zaměstnanců. Klempíře, elektrikáře, instalatéry, sádrokartonáře, předáka týmu, stolaře – podlaháře nebo zedníka – obkladače či osoby na uklízecí práce. Na technické pozice pak rozpočtáře, přípraváře, stavebního technika, projektového manažera, nebo také technika správy portfolia. V oblasti administrativy najdou uplatnění referenti zákaznického a administrativního centra, klientského centra nebo obchodníky.

Heimstaden nabízí zaměstnancům nejen stabilní zaměstnání, ale také řadu finančních benefitů, jako je každoroční růst mzdy, 13. plat, roční odměny nebo náborový příspěvek ve výši 10 tisíc korun u řemeslných pozic. Další výhodou je možnost bydlení v bytech společnosti Heimstaden až s třicetiprocentní měsíční slevou z nájmu. Mezi benefity patří taky dovolená nad rámec zákona, stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity či penzijní připojištění i další zaměstnanecké benefity.

Zaměstnanec si může vybrat místo výkonu své profese. Uplatnění najde jak v Karviné, tak v Havířově nebo Ostravě. U řemeslných profesí navíc Heimstaden nastavil pouze model ranních směn v pevném režimu pondělí-pátek. Firma rovněž garantuje práci během celého roku bez sezonních výkyvů. Lidé v kanceláři zase ocení pružnou pracovní dobu či možnost využití práce z domu.