Nejnovější zprávy: ​Nová Harenda válí. Nadchla i Radka Kašpárka! Krvavý Johann je horor se vším všudy, říká režisér Jakub Krumpoch

Politika

Hnutí ANO ulovilo další velkou rybu: V Opavě se stal členem majitel Kofoly Jannis Samaras

Majitel společnosti Kofola Jannis Samaras se stal v na konci loňského listopadu členem Hnutí ANO v Opavě. Stalo se to jen pár týdnu poté, co se ve stejném městě stal předsedou nové organizace ANO (ta původní byla kvůli rozkolům zrušena) majitel výrobce autodílů Brano Group Pavel Juříček.

„Je to pravda, pan Samaras je členem Hnutí ANO od 22. listopadu 2016,“ potvrdila informaci Magazínu PATRIOT krajská manažerka hnutí Markéta Nowaková.

To, zda bude Jannis Samaras za hnutí kandidovat letos v parlamentních volbách, nepotvrdila. „Tuto informaci nemohu potvrdit, ani vyvrátit,“ dodala manažerka.

Majitel Kofoly a podnikatel roku 2011 podporuje hnutí ANO a je i jedním z takřka pěti set jeho sponzorů. „Naše firma dosud nepodpořila žádnou politickou stranu nebo hnutí, jen v minulých volbách jsme dali peníze občanskému sdružení Vyměňte politiky,“ uvádí podnikatel na webu anobudelip.cz.