Nejnovější zprávy: V rozvodněné řece uvízlo auto, řidič se dostal na břeh, ženu zachránili hasiči Nový trend: Majitel restaurace na plac nebo do kuchyně!

Sport

Hokejové Vítkovice spustily unikátní akci originálních dresů

Vítkovice mají pro své fanoušky velké překvapení. I vy můžete mít už nyní doma kus vítkovické historie i současnosti, za fantastickou cenu a s výborným bonusem v podobě vlastnoručně podepsaného letošního originálního hraného dresu.

Foto: HC VÍTKOVICE RIDERA

Vítkovický klub vznikl 23. prosince 1928 a tedy Vánoce 2018 jsou nejideálnějším obdobím k hokejové oslavě.

Klub si pro své fanoušky připravil jedinečné překvapení – aukci všech aktuálních dresů všech tří sad letošní sezony. Téměř devadesátka originálních hraných dresů – bílých, modrých i červených – je k dispozici.

HC VÍTKOVICE RIDERA pro aktuální extraligový ročník nechal pro svůj A-tým vyrobit hned dvě sady všech zápasových dresů. V prvních odehrálo mužstvo úvodní čtvrtinu základní části a pak převzalo druhou.

Dresy z vítězných bitev proti Spartě, Liberci, Pardubicím či Zlínu, si může pořídit každý fanoušek – tedy zabojovat o ně v dražbě na serveru sportovniaukce.cz.

Jako vánoční bonus je každý dres (s výjimkou dresu Samsona Mahboda) opatřen vlastnoručním vánočním přáním a podpisem daného hráče. Samozřejmostí je certifikát pravosti dresu.

V případě aukce se samozřejmě každý zájemce ptá na vyvolávací cenu. Ta bude v tomto případě u každého dresu – originálního, hraného a vlastnoručně podepsaného dresu – jen 990 Kč za kus. (Pozn.: V případě, že dres bude nutné zaslat poštou, pak bude k ceně připočítáno 120 Kč za poštovné a balné).

Aukce probíhá od 12. listopadu do úterý 27. listopadu – 18:00 hodin! Poté budou úspěšní dražitelé kontaktováni a po uhrazení dané částky za dres / dresy, budou zásilky distribuovány.