Gastronomie
02/07/2020 Jan Kubečka

Kam dnes na oběd? Na letní speciality do ​Pizza Coloseum v Karolině

Značka Pizza Coloseum letos slaví 25 let na českém trhu. Jedna z poboček je součástí nákupního centra Forum Nová Karolina.

Spolu s oslavami přišlo nové menu, které je lehké, svěží, a hlavně opravdu italské. Na kartě najdete tradiční pokrmy, které se vážou s italskou gastronomií již po staletí.

Jmenovitě například Vitello Tonnato, pokrm pocházející z oblasti Piemonte. Jedná se o kombinaci studených plátků telecí kýty doplněné o tuňákovou majonézu.

Polední speciality se nesou v podobném duchu jako večerní karta. Dnes je v nabídce hovězí vývar s játrovými knedlíčky a zeleninou. Spaghetti con le cozze (s vyloupanými slávkami, česnekem, feferonkami a cherry rajčaty) vás přenesou na italské pobřeží i během pracovního dne.

Dalším pokrmem v nabídce je hovězí kýta na česneku s listovým špenátem a gnocchi, rizoto s kuřecím masem, špenátem a parmazánem.

Objevit můžete i chutě Sicílie. Specialitou je Insalata Siciliana - salát radicchio s pomerančem, pražené prosciutto, medovo-citronový dresink a rukola.

V tradiční pizza peci vám v čase obědů připraví pizzu Bianca con cotto (mozzarella, smetana, šunka, pórek) nebo kteroukoliv pizzu z jídelního lístku za zvýhodněnou cenu.

Sdílejte článek