Společnost
25/05/2023 Václav Menšík

V Černé perle v Ostravě-Porubě brzy otevře Klinika MP Care. Už nyní představuje specializace!

Černá perla, potažmo Klinika Moravian Premium Care, bude široké veřejnosti zajišťovat špičkovou ambulantní lékařskou péči v nejžádanějších specializacích. Systém komplexních prevencí klientům umožní si plnohodnotně vytvořit vlastní kontrolu nad svým zdravím.

Klinika Černá perla v Ostravě - Porubě, jejíž termín otevření je posunut na srpen tohoto roku, má za cíl nabídnout klientům, pacientům i zdravotníkům mimořádně přívětivé prostředí, dokonalou symbiózu služeb a ty nejlepší preventivní programy.

Klienti budou moci zvolit mnoho možností a úrovní, jak mít své zdraví pod kontrolou. Ti nejnáročnější pak mohou využít concierge servis MP Care.

Vizualizace: PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

„Černá perla je z architektonického hlediska pro Porubu velmi významná stavba, proto mě těší, že z ní po letech poměrně neutěšeného stavu bude opět důstojná budova,“ uvedla starostka městského obvodu Ostrava - Poruba Lucie Baránková Vilamová.

Vizualizace: PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

Do moderních prostor ikonické stavby v Ostravě – Porubě se těší špičkoví lékaři a zdravotníci, jejichž společným záměrem je pozvednout úroveň zdravotní péče zase o něco výš.

V přízemí budovy přivítá hosty designová kavárna, v dalších patrech naleznou klienti tyto ordinace a služby:

 • Rentgen
 • Ultrazvuk
 • Praktického lékaře
 • Alergologii
 • Plicní ambulanci
 • Efektivní fyzioterapii
 • Neurologii
 • Ortopedii
 • Kardiologii a angiologii
 • Centrum prevence
 • Centrum pracovně-lékařských služeb
 • Concierge café lounge & Therapy lounge

Akademický malíř Adam Jílek, člen žebříčku Forbes 30 pod 30, dokončuje unikátní grafiku avatarů pro každou ze specializací, kterou klinika nabídne široké veřejnosti. Originální malby a motivy se stanou ozdobou interiéru budovy, díky čemuž se návštěvníci budou u lékaře cítit tak trochu jako na vernisáži v galerii.

Foto: Archiv Adama Jílka

„Psychická pohoda je přesně to, co jako pacient potřebuji a určitě mě ovlivňuje i to, když vstoupím do prostředí, kde vládne klid a obklopuje mě uklidňující design,“ těší se na novou kliniku dlouholetá klientka MP Care Beata Rajská.

Moravian Premium Care působí na poli concierge medicíny a komplexní prevence již více než deset let. Otevření kliniky Černá perla je pro MP Care milníkem, který společnosti a jejím klientům přinese novou, a ještě vyšší úroveň péče. Mimo jiné také nabídku pracovně-lékařských služeb přímo v prostorách kliniky, což je skvělou zprávou pro místní firmy.

Nové moderní prostory kvituje také Jan Rafaj, prezident Svazu průmyslu a dopravy: “Na MP Care jsem si vždy cenil, že jako jeden z mála subjektů uměli zajišťovat komplexní preventivní a diagnostickou péči. Jejich záměr vybudovat tuto službu v jednom místě s prvky nadstandardní péče považuji za významný milník pro náš region.“

Vizualizace: PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

Mezi nejžádanější ordinace kliniky se jistě zařadí efektivní fyzioterapie, která nabídne rovněž řadu propracovaných preventivních rehabilitačních a fitness programů. Zárukou správného přístupu k fyzioterapii nebude nikdo jiný než dlouholetý lékař Českého olympijského týmu a člen týmu desetibojaře Romana Šebrleho MUDr. Petr Sikora, jenž je také lékařským ředitelem Kliniky a společnosti Moravian Premium Care.

Podrobnosti o klinice naleznete na webu www.mpcare.cz

Sdílejte článek