Nejnovější zprávy: V rozvodněné řece uvízlo auto, řidič se dostal na břeh, ženu zachránili hasiči Nový trend: Majitel restaurace na plac nebo do kuchyně!

Byznys

Kovohutě Příbram hledají na Ostravsku hutníky. Nabízejí řadu benefitů

Kovohutě Příbram, firma, která má tradici 230 let, rozšiřuje výrobu a hledá na Ostravsku zaměstnance.

„Naše společnost je hutnický závod, který recykluje odpady s obsahem olova (zejména olověné baterie), vyrábí olovo a jeho slitiny, výrobky z olova a cínu a dále je zpracovatelem odpadů s obsahem drahých kovů a odpadů elektrických a elektronických zařízení vyřazených z provozu včetně svítidel,“ uvedla personální manažerka společnosti Blanka Kadlecová.

Proč vaše společnost hledá další zaměstnance?
V současné době z důvodu rozšíření a zvyšování výroby hledáme vhodné uchazeče na pozice „hutník neželezných kovů“. Proto máme zájem  přijmout do našeho pracovního tým o nové kolegy.

O jaké profese jde a co by měl uchazeč umět?
Jde především o obsazení pozice hutník neželezných kovů v nepřetržitém provozu. Na tuto pozici je nutné, aby uchazeč byl držitelem řidičského oprávnění skupiny B. Výhodou je vyučení v oboru zámečník nebo opravář strojů a zařízení či  podobného zaměření, dále  pak držitel vazačského a  jeřábnického oprávnění a osvědčení k řízení manipulačních vozíků.

Na jak dlouho zaměstnance potřebujete, jakou dostanou smlouvu?
V současné době nabízíme práci na hlavní pracovní poměr – po zapracování bude  pracovní poměr uzavřen na dobu neurčitou. Jde o perspektivní zaměstnání, protože plánujeme další růst výroby.

Když se rozhodne hutník z Ostravy dojíždět k vám do zaměstnání, jaké u vás bude mít podmínky?
Podmínky nabízíme stejné jak pro zaměstnance v našem regionu tak pro zaměstnance z ostatních krajů. Pro zaměstnance z ostatních regionů nabízíme možnost zajištění ubytovny s případným příspěvkem na ubytování. V našem pracovním týmu máme řadu kolegů z různých koutů naší republiky včetně Ostravska.

Nabízíte nějaké benefity?
Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou působností v dané oblasti, práci na hlavní pracovní poměr, možnost dalšího vzdělávání – získání potřebných osvědčení a oprávnění, pracovní oděv včetně jeho praní a údržby, příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době, dotované závodní stravování, příspěvek na kulturní a sportovní  aktivity, zajištění a úhradu očkování proti chřipce. Nabízíme i nadstandartní zdravotní program pro zaměstnance „Systémová podpora zdraví“ s Klinikou pracovního lékařství Praha.

A platové podmínky?
Pracovní doba v průměru činí 19 směn v měsíci  při osmihodinové pracovní době, mzda po zapracování 24 tisíc korun měsíčně, 5 týdnů dovolené a příspěvek na ubytování  v případě trvalého pobytu mimo region a  a příspěvek na dopravu v případě trvalého pobytu mimo region.