Nejnovější zprávy: Projekt RBP má zkrátit čekání pacientů na magnetickou rezonanci Po letech čekání je to tady: Na jaře začne v Ostravě přeměna jatek na galerii

Společnost

​Letošní Oktobeerfest je velké lákadlo. První vlna lístků je pryč!

První vlna vstupenek na letošní Karolina Oktobeerfest v Ostravě, který se uskuteční 11. a 12. října 2019, je vyprodána.

Foto: Karolina Oktobeerfest

Druhá vlna předprodeje poběží až do konce srpna 2019. Odstartoval rovněž prodej vstupenek do premiérové VIP zóny.

První vlna dvoudenních vstupenek na největší pivní slavnosti v regionu je vyprodána. V současné době jsou v prodeji dvoudenní vstupenky za 399 Kč, jednodenní vstup na pátek vyjde na 199 Kč, na sobotu pak na 299 Kč.

Senioři nad 65 let mají zvýhodněné dvoudenní vstupné 199 Kč, děti do 15 let 99 Kč. Děti do 140 cm, osoby zdravotně postižené s průkazem ZTP a osoby s průkazem ZTP/P mají vstup zdarma.

Druhá vlna předprodeje končí 31. srpna 2019 nebo vyprodáním zásob. Od září 2019 již vyjde dvoudenní vstupenka na 499 Kč. Poprvé je možné na Karolina Oktobeerfest zakoupit vstupenky také do VIP zóny.

Předprodej vstupenek probíhá na webu www.oktobeerfest.cz.

Šestý ročník oblíbených pivních slavností nabídne milovníkům pěnivého moku přes 120 druhů piva nebo velkokapacitní pivnici s čepovaným pivem do skla. Během dvou dnů vystoupí Boney M, Rybičky 48 nebo Iné Kafe. Na malé návštěvníky čeká velkolepá dětská zóna.

Návštěvníci se mohou těšit na rozšířený areál a více míst k sezení. Pivo a další nápoje se budou čepovat do ekologických a vratných kelímků

Pro komfortnější a rychlejší odbavení u stánků v areálu akce budou všechny platby bezhotovostní.