Nejnovější zprávy: Bráchové chtěli mexické bistro, teď s Los Capolitos nestíhají otvírat nové pobočky Beskydy lákají. Turisté v nich loni utratili přes 1,3 miliardy korun

Auto

Lexus v Ostravě chystá vánoční trh s Davidem Valíčkem i dárky z MasterChefa

Ve středu 7. prosince proběhne v showroomu Lexus Ostrava vánoční trh. Ten nabídne příjemné pohoštění i zajímavý doprovodný program.

Foto: se souhlasem Lexus

Už od 11 hodin se bude podávat pohoštění ve stylu vánočního tržiště z kuchyně Davida Valíčka. Nachystán bude nejen punč, ale i další dobroty, které návštěvníky naladí na vánoční čas.

Na vánočním tržišti Lexus budou na dobročinné účely k prodeji taky dvě originál zástěry MasterChef, které podepsal ambasador Autobond Gorup Radek Kašpárek. Dalšími dárky, jejichž zakoupením pro doboru věc si budete moci udělat radost, budou nejnovější podepsaná CD kapely Kabát, dárky od HC Vítkovice Ridera i FC Baník Ostrava a nebo třeba trénink s českými reprezentačními bobisty. Na jarmarku bude rovněž za výhodnou cenu k zakoupení roční předplatné Magazínu PATRIOT.

V 16:30 startuje doprovodný program s tradičními koledami, vánočními dílničkami nejen pro děti, chystá se i vystoupení folklórního souboru Holúbek a další lákadla..

K zakoupení budou i další drobné i netradiční dárky s vánoční tématikou, kterými uděláte radost svým blízkým a hlavně Nadaci Leontinka, které poputuje kompletní výtěžek z prodeje. K dispozici budou taky vozy Lexus.