Byznys
27/06/2017 Admin PATRIOT

Magazín PATRIOT přichází s novým seriálem recenzí restaurací

Magazín PATRIOT rozšiřuje své zpravodajství z oblasti nejen ostravské gastronomie a přichází s novým seriálem unikátních recenzí NEKOREKTNÍ KOLIBA.

Minimálně jednou týdně přinese Magazín PATRIOT recenzi restaurace, kterou navštíví a otestuje tým NEKOREKTNÍ KOLIBY.

„Proč NEKOREKTNÍ KOLIBA? Chceme jít trochu jinou cestou než recenze, které buď danou restauraci úplně odrovnají, protože recenzent nebo obsluha neměli svůj den, nebo píší neslaně nemastně a čtenář vlastně ani neví, zda by měl do restaurace jít, či ne,“ říká šéfredaktor Magazínu PATRIOT Jaroslav Baďura.

„Na druhou stranu ale rozhodně budeme psát otevřeně až nekorektně, když se nás bude obsluha, kuchař či provozovatel snažit natáhnout na hůl nekvalitními službami.“

Magazín PATRIOT si je vědom, že provozovat a udržet restauraci je dnes mnohdy malé hrdinství, proto bude vyhledávat podniky, které se snaží uspět na trhu a které vynikají.

A kdo je to vlastně tým NEKOREKTNÍ KOLIBA? „Jsou to spolupracovníci Magazínu PATRIOT, kteří mají obrovské zkušenosti s domácí i světovou gastronomií. Jejich totožnost zůstane skryta,“ dodává Jaroslav Baďura.

Magazín PATRIOT tak rozšiřuje záběr svého zpravodajství nejen z oblasti ostravské gastronomie. „Zmíním například náš unikátní seriál Pivní mapa o malých pivovarech v kraji, kdy jsme navštívili přes třicet minipivovarů, dále pokračujeme v seriálu testovacích reportáží kaváren z celého kraje, píšeme o nově otevřených restauracích,“ říká šéfredaktor.

Magazín PATRIOT vyzývá všechny gurmány i provozovatele restaurací, aby na adresu: info@patriotmagazin.cz napsali své postřehy z gastronomického dění, novinky z oblasti gastronomie, zprávy o nových podnicích a dalších počinech.

„Budeme rádi i za tipy k návštěvě zajímavých restaurací a připomínky k recenzím týmu NEKOREKTNÍ KOLIBA,“ uzavřel šéfredaktor Baďura.

 

Sdílejte článek