Společnost
12/12/2015 Jaroslav Baďura

Magazín PATRIOT slaví dva měsíce. Web už zná bezmála 90 tisíc čtenářů!

Magazín PATRIOT slaví dva měsíce své existence. Za tuto dobu si už web na svém počítači, mobilu či tabletu otevřelo bezmála 90 tisíc čtenářů. "Věděli jsme, že s kvalitním regionálním zpravodajstvím musíme uspět, ale tak rychlý nástup čtenosti jsme nečekali," říká šéfredaktor Magazínu PATRIOT Jaroslav Baďura.

Za pouhé dva měsíce si mohli čtenáři Magazínu PATRIOT přečíst více než 400 článků a podívat se na více než 500 fotografií. „Kromě agenturních fotografií se snažíme dávat prostor špičkovým fotografům, jako jsou Boris Renner, Adolf Horsinka nebo Martin Popelář,“ říká Jaroslav Baďura.

Šéfredaktora netěší jen vysoký počet čtenářů, ale také to, že řada z nich po přečtení příspěvku, který je zaujal, neodchází z webu jinam, ale zůstává a hledá další zajímavé texty. „O tom svědčí počet přečtených článků, který je výrazně nad číslem 120 tisíc. To vše za dva měsíce existence webu – to je pro nás obrovské povzbuzení,“ říká Jaroslav Baďura.

„I do budoucna se budeme snažit maximálně držet náš směr, kterým je přinášet denní zpravodajství z oblasti byznysu, politiky a ze společnosti, a k tomu dodávat čtenářům vyšší přidanou hodnotu ve větších reportážích, rozhovorech, analýzách,“ říká šéfredaktor.

V posledním měsíci byly mimořádně čtené autorské reportáže o malém sportovním zázraku jménem Tomáš Hykel – psali jsme zde, o mimořádné snaze otce těžce postiženého chlapce navrátit mu zdraví – psali jsme zde, o konci Petra Šafarčíka ve vedení ostravského Baníku – četli jste zde, nebo o velmi úspěšné ostravské restauraci Kurnik Šopa – psali jsme zde.

Z bezmála devadesáti tisíc přístupů na web je jich samozřejmě naprostá většina z České republiky, Magazín PATRIOT však za dva měsíce zaznamenal i téměř devět set čtenářů z Velké Británie, přes šest set z USA a skoro pět set z Německa.

„Rosteme také na facebooku, kde nás sleduje již přes osm set čtenářů. Přidejte se k nám, již brzy chceme právě na facebooku představit soutěže o atraktivní ceny,“ dodal šéfredaktor Jaroslav Baďura.

Sdílejte článek