Nejnovější zprávy: 30 let svobody: Ocelové srdce Ostravy se dál mění v nový svět Mladé ženy se nadchly pro design. Navrhují baňky ze skla a objevují nadané kolegy

Byznys

Majitelem Hornické polikliniky v Ostravě se stal AGEL

Hornická poliklinika v Ostravě má od včerejšího dne, 31. března, nového vlastníka. Stala se jím společnost AGE, která byla dosud minoritním společníkem polikliniky. Dle vzájemné dohody obou stran nebude cena transakce zveřejněna.

„Získání majoritního podílu Hornické polikliniky plně koresponduje se strategií naší společnosti dále růst a rozvíjet se,“ uvádí předseda představenstva společnosti AGEL Ján Dudra.

Jako nejúspěšnější česká společnost působící ve zdravotnictví má AGEL již mnohaleté zkušenosti s provozováním zdravotnických zařízení nejen v České republice, ale také na Slovensku.

Jen v Ostravě spadá do skupiny AGEL také Vítkovická nemocnice, Oční centrum AGEL nebo POLIKLINIKA AGEL se sídlem na Tyršově ulici.

Hornická poliklinika poskytuje zdravotní péči nepřetržitě od roku 1961, přičemž společnost AGEL se stala jedním z jejích společníků již v roce 2003.