Mariánské Hory a Hulváky
30/07/2019 Jaroslav Baďura

Mariánské Hory a Hulváky hlasují o největšího zvířecího sympaťáka

​Máte pejska anebo jiné domácí zvířátko? Přihlaste je do soutěže MISS PES a MAZLÍK 2019.

V letošním roce mariánskohorská radnice pořádá pro obyvatele svého městského obvodu soutěž už poosmé a pravidla jsou velmi jednoduchá. Přihlásit je možné pejsky, kočky, papoušky, ale také morčata, křečky, pískomily, hady a další zvířecí kamarády, které mají lidé doma.

„Zapojit se do soutěže není složité. Na adrese www.misspes.cz stačí nahrát jednu až pět fotografií zvířátka a v jednoduchém formuláři připsat pár údajů o něm. Pokud by pro někoho bylo jednodušší poslat fotografie e-mailem, je toto samozřejmě také možné, a to prostřednictvím adresy soutez@misspes.cz,“ vysvětluje starosta obvodu Patrik Hujdus s tím, že zájemci o účast v soutěži musí své zvířecí kamarády přihlásit nejpozději do 15. září 2019. Poté už bude probíhat hodnocení jednotlivých soutěžících.

Porota vítěze nevybírá podle toho, co umí, ale podle sympatií a také toho, jak na fotografii zvířecí kamarád vypadá. Je proto zapotřebí do soutěže poslat co nejkvalitnější záběry, na kterých jsou zvířátka dobře vidět. Po loňském ohlasu bude moci pro své favority hlasovat i veřejnost.

On-line hlasování se uskuteční přímo na webu www.misspes.cz. Také letos se soutěží o krmivo, pamlsky a další zajímavé ceny. Slavnostní vyhlášení výsledků se za přítomnosti soutěžících, jejich majitelů a dalších příznivců zvířat uskuteční začátkem října u kašny na Stojanově náměstí před kostelem Panny Marie Královny.

„Protože nás oslovují příznivci soutěže i z jiných městských obvodů, rozhodli jsme se, že příští rok soutěž rozšíříme na celou Ostravu,“ dodává starosta Hujdus. Více informací o soutěži a fotografie soutěžících najdete na www.misspes.cz.

Sdílejte článek