Nejnovější zprávy: ​V roce 2020 investují SmVaK Ostrava do infrastruktury rekordních 683 milionů Budoucí inženýři mají v areálu VŠB-TUO nové špičkové laboratoře

Sport

Marketing v praxi: Hokejisté Vítkovic prodávali permanentky

​Patrik Bartošák a Marek Hrbas by se z fleku mohli živit i jako prodejci vstupenek na zápasy Vítkovic.

Foto: HC VÍTKOVICE RIDERA

Jejich mimořádný prodej permic na novou sezonu slavil úspěch jak po stránce obchodní, tak po stránce lidské.

„Pane, paní, kupte si permice, chceme jich prodat více a vy víte, že jsou na Vítkovice!“ ozývalo se ve středu v podvečer z amplionů OSTRAVAR ARÉNY.

Hráči HC VÍTKOVICE RIDERA prodávali v tu dobu permanentky na novou sezonu a především brankář Patrik Bartošák to pojal jako velkou show, která slavila úspěch.

Duo Patrik Bartošák – Marek Hrbas si vedlo i za pokladnou opravdu velice obstojně. Hokejisté během mimořádného dvouhodinového prodeje dokázali prodat téměř tolik permic, kolik se například prodalo den předem za celých sedm hodin. A rozhodně to nebylo jen pár kusů.

Hned ve čtyři hodiny, kdy prodej začínal, se utvořila před pokladnou skupinka věrných fanoušků, kteří si chtěli nechat prodloužit své permice právě od samotných hráčů.

„Prosím vás, spěchá někdo moc? My jsme tady poprvé a musíme se s počítačem teprve sehrát, takže to bude chvilku trvat,“ varoval brankář Bartošák hlouček fandů. Ti i menší zdržení kvitovali s povděkem a bavili se tím, jak to hráčům za pokladnou šlo i vtipnými bonmoty vítkovického gólmana.

„Bylo to v pohodě. Ze začátku jsme se s tím trošku prali, protože to není tak snadné jak to vypadá. Ale myslím, že jsme se do toho rychle dostali. A bylo super, že jsme si vyzkoušeli vše – dobíjeli jsme karty z minulé sezony, tiskli nové, prodávali dětské, prodávali jen na základní část, i s play off, i s parkováním. Prostě jsme si vyzkoušeli vše. Tak teď jen doufat, že jsme to všechno dobili a načipovali správně,“ smál se po směně Patrik Bartošák.