Společnost
28/11/2015 Jaroslav Baďura

Na náměstí v Ostravě už se zase bruslí

Milovníci bruslení mohou od soboty provozovat svůj oblíbený sport přímo na Masarykově náměstí v Ostravě. Společnost Sareza tady po zhruba týdnu příprav připravila kluziště, které bude otevřeno až do třetího ledna.

Provoz kluziště bude probíhat do 3. 1. 2016 včetně sobot, nedělí a svátků vždy v čase 10:00 – 20:00 hodin. Návštěvnost 5. ročníku byla rekordní a vyšplhala se na 20 000 lidí.

„Toto číslo se každým rokem zvyšuje, což dokazuje velkou oblíbenost této nádherné atrakce. Díky Statutárnímu městu Ostrava, městskému obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a významným sponzorům, bude i letos bruslení zdarma. Zpoplatněna je pouze půjčovna a brusírna bruslí, půjčovna tučňáků (pomůcky pro děti) a šatna. V areálu kluziště bude také k dispozici zázemí s občerstvením a sociální zařízení,“ uvedla mluvčí Sarezy Hana Ryšánková.

„Kluziště využívají všechny věkové skupiny a dáváme možnost také školám a organizacím zpříjemnit dětem předvánoční období i v rámci školní docházky. V letošním 6. ročníku připravujeme program a soutěže, které si návštěvníci oblíbili. Nebudou chybět diskotéky na ledě, hokejové a krasobruslařské exhibice a obrazovka, na které se uvidíte při bruslení. Motiv letošních postaviček ze slámy si necháme jako překvapení, ale věříme, že budou velmi oblíbené,“ dodala mluvčí.

Sdílejte článek