Nejnovější zprávy: Čech Neuman v první desítce druhé etapy Czech Tour z Prostějova do Uničova Kam dnes na oběd? Na ražniči do hotelu Imperial!

Společnost

Nákupní centrum Géčko láká na soutěže a jízdu s Orionem

​Na Facebooku Géčka probíhají prázdninové soutěže. Každý týden se soutěží o zajímavé ceny, které poskytly jednotlivé prodejny.

Již proběhla soutěž o 15 knih z Knihkupectví Dobrovský nebo o hračky z Království hraček Bambule. Nyní se soutěží s prodejnou Orsay o dopoledne/odpoledne s osobní stylistkou, slevu 30 % na vybrané oblečení, dárek v podobě kabelky a skleničku sektu k tomu.

"Během prázdnin se můžete těšit ještě na zajímavé ceny například od Optiky Lunettes, Klenoty Dara, dm drogerie markt, Yves Rocher, Banquet," lákají organizátoři akcí z Géčka.

"Géčko vás o prázdninách bude bavit ve spolupráci s Hitrádiem Orion. Na vybraných koupalištích a dalších navštěvovaných místech vás team rádia Orion za sponzoringu Géčka zabaví a domů si odnesete dárky z Géčka. Konkrétní termíny Letních jízd najdete na webu: www.geckoostrava.cz."

V srpnu odstartuje série tří akcí pořádaná týmem Swanky s názvem Ostrava na kolečkách, kde Géčko nesmí chybět. První akce proběhne 28.srpna na Hlavní třídě v Porubě.

"Géčko si pro vás ve spolupráci s Králostvím hraček Bambule připravilo závody autíček. Každý, kdo Géčko dráhu projede, získá dárek. 12. 9. bude Ostrava na kolečkách spojena se sousedskou slavností, soutěží o Nejlepší guláš a mnoho dalšího. Poslední jízda se bude konat 9.10. Jako doprovodný program pro vás team Géčka připravuje mimo jiné skákací hrad a zábavné dílničky pro děti. Máte se na co těšit," zvou pořadatelé.

"Schladit se s dětmi a užít si zábavu můžete přímo i na nákupní pasáži Géčka, která již má otevřena všechna dětská hřiště. Nově aranžovali i letní výzdobu Géčko ateliéru, ve kterém si můžete se svou rodinou udělat parádní fotku."