Nejnovější zprávy: Ostravská laboratoř bude vyšetřovat covid ze slin, stačí zakašlat a plivnout Jak jsem přežila covid, aneb když se člověk dusí, jen když zvedne ruku

Sport

Nedělní souboj s Kometou: Fanzóna i autogramiáda Aloise Hadamczika

​Vítkovice čeká v neděli ostře sledovaný souboj s mistrovskou Kometou Brno.

Foto: HC VÍTKOVICE RIDERA

Repríza loňského čtvrtfinále slibuje napínavou podívanou na ledě i bohatý program mimo něj. Kromě jiného se fandové opět mohou bavit v předzápasové fanzoně před OSTRAVAR ARÉNOU.

Uvnitř Arény bude mimo jiné čekat autogramiáda osobnosti – tentokrát bývalého trenéra Aloise Hadamczika. Vstupenky na šlágr HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno jsou již v prodeji.Mistrovská Kometa Brno míří do Ostravy.

Vítkovičtí rytíři ji mají po loňském čtvrtfinále i dvou domácích duelech ze základní části co vracet. Ostře sledovaný souboj táhne zájem fanoušků jak ze severu, tak z jihu Moravy a mají se na co těšit, nejen z hlediska dění na ledě.

Také v sezoně 2018/2019 se fandové mohou ještě před domácími zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA bavit před OSTRAVAR ARÉNOU ve Vítkovické fanzóně. Letos ji ostravský klub realizuje ve spolupráci s Hitrádiem Orion. A na co všechno se fandové mohou těšit?

  • na herní zónu s řadou zajímavých a logických her pro malé i velké
  • na oblíbený STIGA hokej
  • na relax zónu Hitrádia Orion, dokonce s lehátky pro odpočinek a načerpání sil před těžkým utkáním
  • na selfie point Hitrádia Orion
  • na pravidelnou soutěž o 4 místa pro děti na korbě vozu Hitrádia Orion, které o přestávce mezi třetinami sveze vítěze společně s maskotem Rytířem Vítkem přímo po ledové ploše v OSTRAVAR ARÉNĚ
  • na spoustu dobrého jídla i pití: Maxi Hot Dog, maxi grilované klobásy, čepované pivo, nealkoholické nápoje
  • Vítkovická fanzóna otevírá v neděli ve 14:30 hodin před hlavním vchodem do OSTRAVAR ARÉNY

Novinkou, oproti minulé sezoně, je vítkovické zákoutí přímo v OSTRAVAR ARÉNĚ. Nejen, že jsou zde vystaveny vozy Škoda Fabia společnosti RT Torax, které čekají na šťastlivce, který jeden z nich vyhraje v rámci soutěže Fabia od Toraxu za vítězství ve vyprodané hale – a pro zápas s Kometou není vyloučeno, že se možná po něm bude losovat…

Vítkovické zákoutí místo sektoru C1 je navíc místem, kde pravidelně probíhají autogramiády osobností a patronů utkání. Nedělní šlágr mezi Vítkovicemi a Kometou Brno bude mít „pod palcem“ čestný host, trenér vítkovických vicemistrů z let 2002 a 2010 a bronzových medailistů z roku 2001, někdejší kouč reprezentačního A-mužstva, se kterým vybojoval stříbrnou medaili na MS 2006, bronz 2011 a 2012 a bronzovou medaili na olympiádě v Turíně 2006 a současný trenér reprezentace do 18 let Alois Hadamczik. Autogramiáda se uskuteční na podiu vítkovického zákoutí o přestávce mezi první a druhou třetinou.

Vstupenky na atraktivní reprízu loňského čtvrtfinále a souboj Vítkovic s mistrovskou Kometou Brno jsou již v prodeji online v síti Ticketportal.

V případě, že se všechny vstupenky nevyprodají přes internet, budou v prodeji i na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, a to v den zápasu, tedy v neděli, od 9 hodin.