Nejnovější zprávy: Bráchové chtěli mexické bistro, teď s Los Capolitos nestíhají otvírat nové pobočky Beskydy lákají. Turisté v nich loni utratili přes 1,3 miliardy korun

Kultura

Nizozemská legenda poprvé v Ostravě. Na Beats for Love vystoupí DJ Tiësto

Festival Beats for Love zveřejnil první fázi zahraničních hvězd pro letošní rok. Pořadatelé přitom odpálili jednu pořádnou pecku - do Ostravy přijede DJ Tiesto.

Foto: se souhlasem Beats for Love

Legendární nizozemský producent a DJ Tiësto, který je na vrcholu taneční scény už více než 30 let!, vystoupí v Ostravě poprvé Chybět nebudou ani prověřená jména jako Sigma, Netsky, Mark Knight nebo aktuální obrovský talent elektronické hudby Apashe, který doveze svou live show.

Tiësto je jméno, které dlouhodobě patří mezi nejžádanější interprety mezi našimi fanoušky a obecně fanoušky taneční hudby a my jsme nadšeni, že se nám ho konečně podařilo domluvit pro náš festival,” řekl ředitel festivalu Kamil Rudolf.

DJ Tiësto, vlastním jménem Tijs Verwest, pochází z nizozemského města Breda a aktuálně žije v americkém Las Vegas. Čerstvě čtyřiapadesátiletý producent se od roku 2000 umísťuje v top stovce nejpopulárnějších DJs na celém světě, 18 let okupoval umístění v TOP 10 a celkově třikrát tuto anketu ovládl.

Spolupracuje s hvězdami jako Rita Ora, Diplo, Martin Garrix nebo Don Diablo a proslavili ho skladby Adagio For Strings, Beautiful Things s Andain, Flight 643, C’Mon s Diplem či aktuální singly The Business nebo Secrets.

Každým rokem bychom rádi dováželi do Ostravy více elektronických live vystoupení, protože vnímáme ohlasy našich fanoušků, kteří to mají ve velké oblibě. I proto jsme se rozhodli opět pozvat Dirtyphonics, kteří u nás vystoupili před šesti lety, ale letos předvedou novou show," dodal Rudolf.

Festival, který navštěvuje okolo 40 tisíc lidí, se uskuteční od 5. do 8. července v industriálním areálu Dolních Vítkovic.