Nejnovější zprávy: Jankulovski už nebude sportovním ředitelem Baníku. Pozice jej nenaplňovala Nákaza v novojičínském Varrocu. Testování ukázalo 23 nemocných

Společnost

Nová komedie v Míru či Kecičky u Bezručů. Zveme na TOP 10 akcí týdne!

Magazín PATRIOT připravil ve spolupráci s časopisem Program výběr deseti akcí ze světa kultury, sportu či turistiky, které stojí za to navštívit v našem kraji v týdnu od 18. do 24. listopadu 2019.

Ostravské Divadlo Mír chystá premiéru komedie Už ani den! (Foto: divadlomir.cz)

19. 11. 19:00 CIRK LA PUTYKA: BATACCHIO

Inscenace s atmosférou plnou magických triků, dech beroucí akrobacie a humoru. Na scéně se objeví sedm akrobatů a herců v netradiční kombinaci disciplín nového cirkusu (Dům kultury města Ostravy)

19. 11. 19:00 UŽ ANI DEN! – PREMIÉRA

Nová komedie o milostných i přátelských vztazích, lži, přetvářce a jednom šíleném podvodu. V komickém příběhu hrají Štěpán Kozub, Kristýna Leichtová a Robin Ferro (Divadlo Mír, Ostrava)

19. 11. 19:00 LADISLAV ŠPAČEK – ETIKETA VE ZKRATCE

Dozvíte se, co je to dress code, jaký oblek se hodí ve dne a jaký večer, jak souvisí uzel na kravatě s límečkem nebo proč nemají nad ponožkou vykukovat chlupatá lýtka (Kulturní dům Frýdek)

20. 11. 18:00 BRATŘI EBENOVÉ

Koncert bratrského tria, které se svojí tvorbou stalo naprosto ojedinělou součástí české hudební scény (Kulturní dům Příbor)

20. 11. 19:00 KECIČKY A PÍSNIČKY

Rodinný talkshow-recitál Richarda Krajča a Karin Krajčo Babinské o tom, „jak to vidí ona, aneb on to vidí často jinak?“ (Divadlo Petra Bezruče, Ostrava)

21. 11. 18:00 HC OCELÁŘI TŘINEC vs. HC VÍTKOVICE RIDERA

Potřetí v sezóně dojde na ocelářské derby, které má zatím vyrovnanou bilanci (Werk aréna, Třinec)

22. – 24. 11. MEAT DESIGN OSTRAVA

5. ročník festivalu interiérového designu a užitého umění se orientuje hlavně na design nábytku, interiérů, vybavení domácností či výzdobu prostor pro bydlení i podnikání (Dolní Vítkovice)

22. 11. 19:30 TŘI SESTRY A HORKÝŽE SLÍŽE

Koncert oblíbených česko-slovenských kapel v rámci tour „Bratia&Sestry“ (Víceúčelová hala Opava)

23. 11. 14:00 a 18:00 POPELKA – MUZIKÁL NA LEDĚ

Unikátní výpravné představení pro celou rodinu. Nejoblíbenější příběh o Popelce, jako muzikál na ledě, se po velkém úspěchu v zahraničí vrací do českých měst (Ostravar aréna)

24. 11. 9:00 – 14:00 KATEŘINSKÝ JARMARK

Tradiční jarmark s řemeslnými výrobky, lidovými zvyky, folklórními vystoupeními či valašskou zabíjačkou (Velké Karlovice)

Kompletní přehled akcí najdete na webu: www.eprogram.cz/akce