Společnost
06/10/2025 Admin PATRIOT

Nové vydání Magazínu PATRIOT pokřtily hvězdy filmu Neporazitelní

Foto: Vladimír Pryček

Nové vydání Magazínu PATRIOT je venku a jako vždycky se to nemohlo odehrát bez slavnostního křtu.

Ostravská restaurace L'Osteria také tentokrát přivítala spolu s vedením vydavatelství Magazínu PATRIOT řadu vzácných hostů.

"Magazín PATRIOT propojil titulní stranu i titulní materiál vydání tentokrát s filmem Neporazitelní, protože jedna z hlavních linek filmu je spojena s Ostravou," řekl šéfredaktor a vydavatel Magazínu PATRIOT Jaroslav Baďura.

Právě z toho důvodu vydavatelství pozvalo na křest režiséra filmu Dana Pánka, jednoho z herců Tomáše Havlínka a také Jiřího Šindlera, který přišel s námětem filmu.

Všichni tři spolu se šéfredaktorem tedy odhalili novou titulní stranu a pozvali přítomné na světovou premiéru filmu, která se bude konat 6. listopadu v Gongu v Dolních Vítkovicích.

"Vstupenky jsou v prodeji a rychle mizí, takže neváhejte," řekl Jiří Šindler a upozornil, že na premiéru přijedou herecké hvězdy první velikosti.

V Neporazitelných – dramatu o vztazích, životních pádech, výzvách a síle lidské motivace, bojují jeho hrdinové s nepřízní osudu, ale mnohdy s humorem, což diváky rozesměje i dojme zároveň. Majitel úspěšné reklamní agentury Petr Fišer (Hynek Čermák), který nezná slovo „nemožné“, věří, že má plán, jak zachránit svou rodinu.

Podivínský trenér Robert „Bob“ Krulich (Ivan Trojan) ukončil kariéru, protože "jeho svět" je na pokraji zániku. Nadějnému sportovci Radimu Musilovi (Tomáš Havlínek) se mění celý život, když je při obraně napadeného muže pobodán útočníky.

Film se odehrává na pozadí výjimečné světové události, kterou hostila právě Ostrava, část jeho děje se ve městě loni natáčela.

Sdílejte článek