Nejnovější zprávy: Je to borec! Štěpán Kozub vyprodal O2 arenu, přidal další termín Průšvih, aneb když ve sklepě doutná 30 metráků uhlí. Hasiči jej museli vysát ven!

Společnost

Obrazem: Starší golf zničil na Rudné rychlý požár

Stačilo pár minut a ze staršího golfu je ohořelý vrak. Přinášíme snímky z rychlého zásahu hasičů na frekventované ostravské tepně Rudné. Vše se odehrálo dnes ráno.

Jednotka profesionálních hasičů zasahovala ve čtvrtek ráno v Ostravě-Vítkovicích u požáru staršího osobního automobilu Volkswagen Golf, který začal hořet ve frekventované Rudné ulici na mostě přes řeku Ostravici. Požár se obešel bez zranění, mohla za něj technická závada na palivovém systému.

„Operační středisko hasičů bylo o plamenech, šlehajících z přední, motorové části golfu, informováno krátce před osmou hodinou ranní. Na místo vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru moravskoslezského kraje ze stanice v Ostravě-Zábřehu dvěma vozidly,“ uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

„Hasiči dostali požár pod kontrolu během dvou minut, dohašení jim zabralo asi dvacet minut,“ popsal zásah mluvčí Petr Kůdela.

Fotogalerie