Nejnovější zprávy: Příběh 120 let staré vraždy: Matka ubila dceru alkoholičku Na Jablunkovsku hořela chata. Policie našla na místě lidské ostatky

Společnost

Ohlédnutí za skvělou akcí Rainbow Run. Ostrava se oblékla do duhových barev

Poslední květnová sobota patřila v areálu Dolních Vítkovic akci Rainbow Run a Rainbow Fest.

Foto: Rainbow Run

Tento ročník vzrostl počet Duh, jak návštěvníkům Rainbow Runu říká organizátor Roman Fučík, na číslo pět tisíc pět set! Společně se nechali unést bláznivou atmosférou, házením tunami barev a skvělou hudbou.

„Zóny pro dospělé a zóny pro rodiny by však nebyly tak pestré, kdyby se nazepojila řada našich partnerů, jmenovitě děkujeme hlavním partnerům: Malíři Natěrači CZ za kouzelné vypouštění balónků a za plátno, které pomáhá, Its my life za péči v oblasti zdravého stravování, našim Duhám a skvělý přístup, Shisha Original za fantastický servis dýmek a vytvoření perfektního místa pro odpočinek, Rádiu Čas za Oldies Stage a kouzelnou chill out zónu, Revírní Bratrské pokladně za aktivity pro rodiny v rámci své zóny a v neposlední řadě také děkujeme Toman Finance a Baloušek za perfektní spolupráci,“ říká Roman Fučík.

Ročník 2019 Roman velmi chválí a sám si jej konečně po roce příprav užil úplně jako malé dítě. Zároveň také jménem celého organizačního týmu děkuje všem Duhám za jejich přízeň.

Nezapomeňte sledovat instagram @rainbowruncz a facebook https://www.facebook.com/RainbowRunCZ/.

Fotogalerie