Společnost
15/08/2023 Jaroslav Baďura

​Outlet Arena Moravia připravuje na tento víkend Maxi Outlet Výprodej!

​Outlet Arena Moravia, jediný outlet na severní Moravě, připravuje na tento víkend největší nákupní zážitek tohoto léta - Maxi Outlet Výprodej!

Zákazníci si budou moci užít víkend plný skvělých nákupních příležitostí od pátku 18. srpna do neděle 20. srpna. Během finální výprodejové akce letní sezony budou obchody v outletovém centru nabízet slevy až 80 %. Kromě výhodných nákupů přinese Maxi Outlet Výprodej také bohatý doprovodný program s vesmírnou tematikou. Kromě dvoudenní výstavy modelů planet zákazníky čeká sobotní program s moderátorem Ondřejem Vodným, výstava Život ve vesmíru nebo stánek Planetária Ostrava.

Již od 7. srpna lze na venkovní pasáži Outlet Areny Moravia shlédnout výstavu Život ve vesmíru. Na desíti informačních panelech je mnoho zajímavostí z historie cestování do kosmu, o stravě i hygieně kosmonautů při pobytu ve vesmíru a ve vitrínách jsou vystaveny meteority i vynálezy, které přinesla kosmonautika do života běžné populace.

V sobotu 19. srpna a v neděli 20. srpna od 10 do 20 hodin budou v areálu centra na travnatých plochách vystaveny čtyři nafukovací modely (planety Země, Měsíc, Mars a také Slunce), které mají v průměru pět a půl metru a jsou potištěny reálnými záběry povrchu planet. Planety budou vystaveny za příznivého počasí.

Hlavní část doprovodného programu proběhne v sobotu 19. srpna. Kromě výstavy Život ve vesmíru a modelů planet se v tento den bude možné vyfotit s kosmonautem ve skafandru, pomocí virtuální reality vystoupat až ke hvězdám a projít se po vesmírné stanici, ve stánku Planetária Ostrava pozorovat pohyb Slunce na obloze anebo si vyzkoušet další hvězdné aktivity pro malé i velké. Pohodové letní vesmírné odpoledne s chill zónou a barmanskou show s ochutnávkami bude moderovat Ondřej Vodný, DJ a moderátor známý z rádia Evropa 2.

,,Pro letošní Maxi Outlet Výprodej jsme vybrali něco opravdu speciálního. Připravovaná výstava planet skvěle vynikne ve venkovních prostorech centra a my věříme, že si naši zákazníci obří modely oblíbí. Těšíme se také na pozorování Slunce ve stánku Planetária Ostrava a barmanskou show,“ doplnila Hana Zielinová, ředitelka Outlet Arena Moravia. V Outlet Arena Moravia to v létě žije!

Sdílejte článek