Nejnovější zprávy: Je to borec! Štěpán Kozub vyprodal O2 arenu, přidal další termín Průšvih, aneb když ve sklepě doutná 30 metráků uhlí. Hasiči jej museli vysát ven!

Byznys

Outlet Arena Moravia rozdá 200 tisíc korun a nabízí slevy až 80 procent!

​Outlet Arena Moravia je obchodní centrum outletového typu, které se nachází v Ostravě-Přívoze. Jedná se o největší outlet v Moravskoslezském kraji.

Ilustrační foto: Andrea Schönová

Pokud jej ještě neznáte, tak vás možná překvapí už jeho samotné architektonické řešení. Stejně jako cenová filozofie a výběr zastoupených značek. Pojďte jej s námi navštívit!

Zastavěná plocha outletu tvoří ovál s parkovištěm uprostřed a zvolená dispozice umožňuje příjemně nakoupit a jet zase dál. Zdejší obchody a obchůdky mají zajímavě řešenou společnou zastřešovací pasáž, díky čemuž se zde netvoří zdržující fronty.

Filosofií outletu je zastupovat a přivádět do místa svého působení luxusní značky v segmentu fashion and footwear (tedy módy a obuvi), parfémů, módních a bytových doplňků. Outletí pojetí cen garantuje celoročně slevy ve výši 30 až 80 %.

Při nakupování můžete využít několik služeb zdarma naráz - parkoviště počítá s kapacitou 800 aut, je zde kvalitní wifi signál, loni zde byly zřízeny nabíječky pro elektrokola a elektroauta. Doprava do outletu je po uplynulém roce plném oprav opět pohodlná: zajišťuje ji sjezd ze silnice I/56 (letos řidiče jistě potěší nově plánovaný sjezd z dálnice D1) a také je zde zastávka autobusu městské hromadné dopravy.

Můžeme i vás do OAM pozvat?

V obchodním centru, známém pod zkratkou OAM, se nachází přes padesát zastoupených značek. Mezi těmi nej vynikají Fade (zastupující značky Calvin Klein, Marciano a GUESS), dostupnými cenami vás zaujme Fade Clearance, Adidas Clearance a další, silou zvuku svého jména potom mnohé přitáhne Tommy Hilfiger, Calzedonia nebo Alpine Pro.

Vy, kdo jste zde ještě nebyli nakupovat, určitě už při první návštěvě zjistíte, že zdejší nabídka spotřebičů do domácnosti, cukrovinek, pražené kávy, drogerie, šperků, hodinek, brýlí, kvalitní obuvi na běhání, do práce i na rande a hlavně trendy módních kousků oblíbených značek je tady poskládána tak, aby zaujala i vás. Každý si zde najde to své. Outlet také pořádá různé zajímavé eventy i výhodné nákupní akce.

Maxi zimní výprodeje osvěží i váš šatník

Nejbližší výhodné nakupování vás čeká od 18. do 20. února během Maxi zimních výprodejů. Slevy atakují právě zmiňovaných 80 %. Magickým dnem v rámci plánovaného programu je sobota 19. února, během které bude mezi nakupující návštěvníky hosteskami rozdáno 200 000 korun v nákupních poukázkách.

Také na vás čeká zábavný doprovodný program à la zimní olympijské hry. I vy si můžete zkusit biatlonovou střelnici, simulátor lyžování nebo střelbu na brankáře. Určitě vás navnadí si některý z nabídnutých sportů vyzkoušet v nově pořízeném outfitu také ve chvílích volna. Motivační odměna za nákupní poukaz v hodnotě 100 korun je určena pro všechny odvážné sportovce, kteří si tyto všechny tři disciplíny vyzkouší. O vaši celkovou pohodu se postarají i zdejší foodové restaurace.

A pro děti tu jsou venkovní prolézačky. Tak se stavte toto naše zdejší království módy a stylu poznat.