Nejnovější zprávy: ​V roce 2020 investují SmVaK Ostrava do infrastruktury rekordních 683 milionů Budoucí inženýři mají v areálu VŠB-TUO nové špičkové laboratoře

Společnost

Pohled do světa módy a půvabů, takový byl Ostrava Fashion Weekend 2016

Krása na stovky způsobů byla o víkendu k vidění v prostorách ostravského Trojhalí Karolina, kde se konala velká módní show Ostrava Fashion Weekend. Více o průběhu akce, která do moravskoslezské metropole přivedla třeba úspěšnou návrhářku Beatu Rajskou či slavnou značku Oscar de la Renta, napoví naše fotoreportáž.

Dvoudenní módní akce, která měla za cíl zvednout v Ostravě zájem o módu jako takovou a více ji přiblížit běžným lidem, vrcholila v sobotu odpoledne. To v působivých industriálních kulisách Trojhalí probíhaly ty nejzajímavější módní přehlídky.

První z nich byla ve znamení soutěže mladých návrhářů „Très Chic Fashion Designer 2016“, ve které odborná porota za účasti Beaty Rajské či publicistky Barbary Nesvadbové vybrala za vítěze kolekci Moniky Debowské.

To nejlepší přišlo na závěr, kdy se publiku představila nejprve se svojí aktuální tvorbou právě Beata Rajská a po ní hlavní program uzavřela americká módní ikona Oscar de la Renta.

Bližší představu o dění (nejen) na molu akce Ostrava Fashion Weekend 2016 si můžete udělat prostřednictvím fotoreportáže Magazínu PATRIOT.

Fotogalerie