Nejnovější zprávy: Tato hrůza už je minulostí. Obří skládka konečně mizí z Muglinovské ulice Punč bar na Masarykově náměstí baví Ostravu. Nabízí nápoje i luxusní výhled

Společnost

​Potřebujete poradit při koupi auta? Zamiřte do Avionu na Autosalon!

Plánujete si v dohledné době pořídit nový vůz a neradi trávíte čas objížděním různých prodejních míst? Máme pro vás zajímavý tip.

Mapa: Avion

Navštivte od 18. do 21. dubna Autosalon v ostravském Avion Shopping Parku, kde vám zástupci deseti značek na jednom místě pomůžou s výběrem toho nejvhodnějšího vozidla.

Lidé se při koupi auta rozhodují podle mnoha kritérií. Pro někoho je klíčová cena a spotřeba, pro jiného zase design a jízdní vlastnosti. Stále významnější roli aktuálně hraje také úroveň bezpečnostní výbavy či dopad provozu automobilu na životní prostředí.

"Pokud patříte mezi ty zákazníky, kteří se nemohou rozhodnout, který výrobce a model pro ně bude ten pravý, nezoufejte. Nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava chystá druhý ročník akce Autosalon, jejíž součástí bude přehlídka celkem třiceti nových automobilů deseti různých značek – Škoda, Seat, Honda, Renault, Citroën, Fiat, Volvo, Jaguar, Land Rover a Mercedes-Benz," zvou organizátoři.

Školení zástupci přítomných dealerství vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace o jednotlivých modelech a představí jejich největší přednosti. V roli nezávislého poradce bude v sobotu a neděli od 14 do 17 hodin k dispozici Jiří Hyner, moderátor rozhlasového Motomagazínu Na plný plyn.

Je zřejmé, že automobilový průmysl čekají velké změny. Do popředí zájmu výrobců i zákazníků se začínají dostávat vozy s hybridním pohonem a elektromobily.

Proto si v rámci výstavy Autosalon, která bude od 18. do 21. dubna rozmístěna po celém nákupním centru Avion Shopping Park, budou moci návštěvníci mimo jiné prohlédnout i novinku japonské automobilky Honda, oblíbený model CR-V ve verzi Hybrid.

"Abychom udělali radost i pravověrným příznivcům rychlých kol a vůně spáleného benzinu, budete si moci prohlédnout novou generaci BMW řady 8 Coupé."

Součástí programu budou také jízdy v legendárním americkém sporťáku Ford Mustang a řada dalších atrakcí. "Pokud chcete vyhrát zapůjčení vozu Kia Ceed na celé prázdniny, zapojte se do soutěže s názvem Avion Autománie Rádia Čas. Ta na Facebooku rádia probíhá od 5. do 17. dubna."

V neděli 21. dubna pak soutěžní klání vyvrcholí v Avionu velkým finále.

Pro podrobnější informace sledujte web www.ostrava.avion.cz a facebookový profil Avion Shopping Parku Ostrava.