Nejnovější zprávy: Projekt RBP má zkrátit čekání pacientů na magnetickou rezonanci Po letech čekání je to tady: Na jaře začne v Ostravě přeměna jatek na galerii

Sport

​Prodej permanentek na Baník skončí 10. září!

Poslední šanci, jak si zajistit permanentní vstupenku na letošní sezonu, mají všichni příznivci Baníku Ostrava. Prodej permanentek bude totiž 10. září ukončen.

Ilustrační foto: Vladimír Pryček

Do 10. září tedy mají všichni fanoušci šanci zajistit si vstup na všechny domácí zápasy sezony včetně nadstavbové části. A k tomu benefity, které jsou s nákupem permanentky spojené.

Domácí zápasy se Spartou, Slavií a Plzní. Všechny má Baník ještě před sebou a dá se očekávat, že budou vyprodány. Zakoupení permanentní vstupenky přináší kromě jiného garanci volného místa i pro tyto zápasy.

„To činí z permanentní vstupenky na Baník stále velmi atraktivní artikl. A to nehovořím o nadstavbové části, v níž, aniž bych chtěl předbíhat a cokoliv při dobře rozehrané sezoně zakřiknout, možná narazíme znovu právě na tyto soupeře,“ uvedl Martin Rak, obchodní a marketingový ředitel Baníku Ostrava.

Dodal, že cena permanentky zůstává stejná, jako na začátku sezony, tedy od 1700 do 2500 korun. „Když si spočítáme, kolik domácích zápasů nás v této sezoně doma ještě čeká, zjistíme, že se pořád jedná o velice výhodnou cenu,“ poznamenal Martin Rak.

Majitelé permanentních vstupenek se kromě výhodné ceny a jistoty místa na očekávaných diváckých tahácích těší také z dalších benefitů. Kupříkladu z desetiprocentní slevy při nákupu ve fanshopu.

Před každým domácím utkáním Baník navíc losuje tři permanentkáře, kteří si vždy v poločasové přestávce zahrají o zajímavé ceny. Klub pro permanentkáře připravuje speciální promoakce, které fanouškům umožní dostat se blíž týmu Baníku.

A nově do těchto benefitů patří také sleva v hodnotě 250 Kč při nákupu vánočního stromku, jejichž prodej bude před Vánocemi probíhat v areálu městského stadionu.

Baník se už nyní těší z toho, že na letošní sezonu vydal více než 6200 permanentních vstupenek. „Zaznamenali jsme zjevný nárůst proti minulé sezoně. To je pro nás velice pozitivní signál,“ řekl Martin Rak.

Baník má nyní vzhledem k blížícímu se konání atletického Kontinentálního poháru zavřený fanshop na městském stadionu. Výluka potrvá shodou okolností také do 10. září.

Prodej permanentek nicméně nadále běží v Infocentrech Nová Karolina a Elektra. A kromě toho také na Městském stadionu ve Vítkovicích, a to na pokladně č. 2.