Gastronomie
20/06/2022 Václav Menšík

Restaurace SBEERKA má nový food truck a vyráží na festivaly!

Dva Mluvčí

Možná jste si říkali, kam se poděl oblíbený šéf porubské restaurace SBEERKA Roman Šubrt. Nezmizel! Chtěl více mezi lidi, tak otevřel novou SBEERKU na cestách a bude rozdávat radost nejen na festivalech.

SBEERKA na cestách je food truck, který svým nepřehlédnutelným designem dává jasně najevo, že v něm najdete vymazlené dobroty z oblíbeného ostravského podniku.

Roman a jeho kuchaři vzali to nejlepší a nejoblíbenější z porubské kuchyně a připravili to tak, aby vám to mohli servírovat přímo tam, kde se v létě budete bavit.

Zatěžkávací zkouška na pivních slavnostech v Novém Jičíně důkladně prověřila všechny palubní systémy, jističe, grily, chlaďáky i posádku. Všichni nápor zvládli, klapalo jim to na výbornou, a tak teď přijdou na řadu velké akce!

Barevný food truck najdete během léta na festivalech Beats for Love, Colours of Ostrava, Štěrkovna Open Music, Ladná Čeladná, HRADYCZ v Hradci nad Moravicí i na Svatováclavských slavnostech na Zámku Zábřeh.

Bude to show! Krom známého Romanova šarmu se můžete těšit na bagetu s trhaným vepřovým masem, vyhlášený SBEERKA hovězí burger, trhaný vepřový i vege burger. Přímo do ruky a ve špičkové kvalitě!

Sledujte sociální sítě SBEERKA a budete mít nejlepší přehled o tom, kde Roman a jeho tým zrovna rozdávají gastronomickou radost.

Sdílejte článek