Gastronomie
09/11/2023 Petr Sobol

Restauraci mění za foodtruck. Burger Bar TWINS je na prodej

Foto: se souhlasem TWINS

Karvinský Burger Bar TWINS je k prodeji. Současný vlastník by jej novému majiteli chtěl přenechat od začátku příštího roku.

Burger Bar TWINS v Karviné má pod sebou Václav Foltyn, který podnik převzal před covidem. V nabídce zůstaly prvky řecké kuchyně po předešlém majiteli, ale především burgery, na kterých si podnik zakládá.

„Neděláme obědová meníčka, nejvíc lidí chodí odpoledne a večer. V pátky a soboty zase fungujeme jako bar. Lidé k nám přijdou na pivo či na víno a k tomu si dají burger. V nabídce máme i vodní dýmky a dvakrát týdně se u nás koná také Chytrý kvíz, na který je vždy plno,“ řekl pro patriotmagazin.cz Václav Foltyn.

Současný majitel si před létem pořídil foodtruck, který ho pohltil. „Úvodní měsíce byly skvělé, daří se nám. S foodtruckem, ve kterém děláme taky burgery, se chci i nadále posouvat a věnovat mu maximum času, proto je TWINS na prodej,“ vysvětlil.

Václav Foltyn by podnik nejradši přenechal s veškerým vybavením. Nový majitel tak může pokračovat v konceptu, který fungoval. „Je tady všechno, co je potřeba. Ale pokud budoucí majitel bude chtít, může to celé předělat,“ řekl Václav. „Do konce roku máme naplánované ještě nějaké akce, které bychom rádi dojeli. Od ledna bych byl nejradši, kdyby měl podnik už nový majitel,“ dodal.

Burger Bar TWINS dostal název podle dvojčat – servírek, které v podniku dříve pracovaly. Nachází se v Karviné-Hranicích, v objektu takzvaného Permonu. „Jsem rád, že jsem TWINS tehdy vzal, byla to skvělá zkušenost. Věřím, že ho čeká i zajímavá budoucnost,“ uzavřel Václav Foltyn.

Sdílejte článek