Nejnovější zprávy: Neskutečná láska legendárních sportovců. Zátopkovi by dnes oslavili 98. narozeniny Ostrava dnes hostí Pardubice. Rozdrolí Baník soupeře jako perník?

Společnost

Řidič nevybral zatáčku a skončil se zraněním v příkopu

​Dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý 4. srpna ráno na okraji Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Foto: HZS MSK

Na silnici I/58 havaroval řidič osobního automobilu značky Škoda Octavia a skončil v příkopu. Vozidlo musel vyprostit hasičský Bizon. Řidič utrpěl zranění, byl předán zdravotníkům.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě se zraněním řidiče mezi Starou Vsí nad Ondřejnicí a Krmelínem (poblíž zahradnictví Bálek) ve směru na Mošnov informováno v úterý krátce před půl osmou ranní.

"Do Krmelínské ulice vyjely dvě ostravské jednotky HZS Moravskoslezského kraje – ze stanic Jih a Zábřeh – odtud i vyprošťovací speciál MB Actros Bizon. Ten bez problémů vytáhl havarovanou octavii na okraj silnice pomocí hydraulické ruky. Byla předána Polici ČR," uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Hasiči museli předtím ošetřit mladšího řidiče vozidla, který se zranil na hlavě a byl v šoku. Dostal od nich krční límec.

Z octavie neunikly do půdy ani na silnici žádné provozní kapaliny. Během zásahu byl průjezdný jeden pruh, hasiči řídili frekventovanou dopravu mezi Ostravou a Mošnovem kyvadlově.