Společnost
05/12/2015 Jaroslav Baďura

Sepetná dnes a zítra organizuje velký ovečkový bazar

Dnes a zítra vyvrcholí adventním ovečkovým bazarem v hotelu Sepetná v Ostravici charitativní projekt Každá ovečka se počítá. Ten organizuje Rekreační centrum Sepetná ve spolupráci a pod záštitou Handicap centra Škola života Frýdek-Místek.

Od dárců se sešlo přes sto oveček, které byly vlastnoručně vyrobeny různými technikami a z různých materiálů. Všechny výrobky si lze zakoupit v sobotu 5.12. a v neděli 6.12. od 11 do 15 hodin v prostorách hotelu Sepetná, třeba jako originální vánoční dárek pro vaše blízké.

„Zároveň tak podpoříte přání Aleše Křenka z Ostravice a jeho kamarádů z denního stacionáře, kterým bude věnován výtěžek z prodeje oveček na zakoupení velké sady kreslících potřeb a autobusový výlet na Lysou horu,“ uvádějí organizátoři bazaru.

Organizátoři nashromáždili ovečky nejrůznějších druhů, velikostí a materiálů. Mezi vyrobenými ovečkami tak nechyběly vlněné, papírové, nakreslené či ovečky na tričku.

„Výrobci oveček jsou různí lidé, dělali jsme kampaň mezi našimi klienty, fanoušky na sociálních sítích, samozřejmě známými, v rámci spolupracující Školy života,“ uvedl Tomáš Skotnica, manažer Rekreačního centra Sepetná.

„Autory jsou děti i dospělí. Pořádáme první ročník, oveček se nasbíralo více než stovka, myslím, že bazar budeme opakovat. Alespoň drobná pomoc potřebným je vždy fajn,“ dodal Tomáš Skotnica.

Sdílejte článek