Nejnovější zprávy: V Ostravě se dnes testovalo 4567 dětí, pozitivní byly dvě ​Poruba bude mít opět fontánu! V upraveném parku u Domu kultury Poklad

Byznys

Sladké poděkování personálu COVID centra od Autobond Group

Zaměstnanci Autobond Group a.s. dnes během testování v odběrovém centru Fakultní nemocnice Ostrava – Poruba předali zdravotníkům a policistům sladké poděkování za jejich důležitou práci.


Autor: Autobond Group a.s.

Všichni zaměstnanci obou ostravských poboček autorizovaného prodejního a servisního partnera značek Toyota, Kia, Suzuki, Nissan prochází pravidelným testováním na COVID-19, nejen aby splnili nařízení vlády, ale zejména proto, aby v provozovnách v Hrabové i Svinově bylo bezpečno.

Proto se spontánně rozhodli, že by chtěli alespoň trochu poděkovat všem, kteří se o chod COVID centra Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba starají. Chtěli vyjádřit podporu a zpříjemnit Velikonoce ve službě všem zdravotníkům a policistům, se kterými se pravidelně setkávají a jejichž práci nelze dostatečně ocenit.

Za pracovníky poboček Ostrava – Hrabová a Ostrava – Svinov předával sladké dárky, na jejichž pořízení se společně podíleli zaměstnanci i majitelé společnosti Autobond Group a.s., vedoucí provozovny Ostrava – Hrabová Mgr. Martin Kruml se svými kolegy.