Byznys
26/06/2017 Jaroslav Baďura

Společnost 3E PROJEKT buduje síť značkových kasin San Marco

Ostravská společnost 3E PROJEKT buduje v České republice značkovou síť kvalitních kasin a heren s názvem San Marco.

„Nový loterijní zákon vstoupil v platnost letos a postupně zavádí v platnost nové přísné podmínky pro provoz kasin a heren. Od roku 2018 bude aplikován se všemi důsledky a my jsme připraveni všem náročným podmínkám dostát,“ říká marketingový ředitel společnosti 3E PROJEKT Václav Menšík.

Ostravský 3E PROJEKT tomuto zákonu vychází vstříc a buduje síť značkových kasin a heren s komfortními podmínkami pro hráče.

Foto: 3E PROJEKT

Foto: 3E PROJEKT

Nezahraje si v nich nikdo, kdo má dluhy nebo bere dávky, hra je sledována kamerami, mezi řadu podmínek nového loterijního zákona patří i to, že kasino musí vždy nabízet takzvanou živou hru – hráči hrají s krupiérem.

Foto: 3E PROJEKT

Foto: 3E PROJEKT

Společnost má nyní dvě kasina a několik rekonstruovaných heren, chystá však rekonstrukci dalších objektů například ve Valašském Meziříčí, Kopřivnici, Přelouči i v Praze.

„Nabízíme provoz kasina s tím, že zájemci, jehož objekt splňuje náležitosti vyhlášky o umístění herny, které ve většině měst toto podnikání regulují, zajistíme vybudování interiéru, vyřízení registrace, poradenství a všechny další náležitosti,“ říká Václav Menšík.

Foto: 3E PROJEKT

Foto: 3E PROJEKT

Do konce roku 2017 společnost 3E PROJEKT plánuje, že bude provozovat v České republice 20 heren a kasin pod značkou San Marco.

Sdílejte článek