Nejnovější zprávy: ​V roce 2020 investují SmVaK Ostrava do infrastruktury rekordních 683 milionů Budoucí inženýři mají v areálu VŠB-TUO nové špičkové laboratoře

Byznys

​Společnost CYRRUS zahájila v Ostravě cyklus byznys snídaní

Cyklus exkluzivních snídaní s odborníky zahájila v ostravském Food Atelieru investiční společnost CYRRUS.

Foto: Jana Dihlová

První z pravidelných měsíčních snídaní měla téma Na co se připravit, když se ekonomika vrací k normálu? a průvodcem byl hlavní ekonom společnosti CYRRUS Michal Brožka.

Pozvaní hosté, kteří se zajímají o možnost výhodně investovat, nebo již se společností CYRRUS investují, se dozvěděli řadu informací ze světa akciových trhů, novinek i trendů.

„Vždy vybereme nějaké zajímavé téma, které představí odborník a pak bude prostor pro dotazy a debatu,“ řekl šéf ostravské pobočky CYRRUS David Hercig.

„A proč ve Food Atelieru v Dolní oblasti Vítkovic? Hledali jsme kvalitu a zajímavé místo. A to se nám, myslím, povedlo, gastronom David Valíček je skvělý,“ pochvaloval si první snídani David Hercig.

„Mně se tento koncept ranních setkávání velmi líbí, myslím, že má styl a všichni máme takovou silnou ranní energii,“ řekl hlavní ekonom CYRRUS Michal Brožka, který hosty provedl krátkou prezentací – ta shrnula dění na akciových trzích v USA i v Evropě v loňském roce i v posledních týdnech.

Hosté se pak zajímali o to, co lze na zmíněných trzích očekávat, jak se bude dařit investicím, co přinese Brexit a další události.

„Věřím, že se naše exkluzivní snídaně stanou velmi vítanou příležitostí, jak se něco zajímavého dozvědět, ale také se setkat se zajímavými lidmi a v neposlední řadě se dobře nasnídat,“ dodal David Hercig.

Fotogalerie