Nejnovější zprávy: Zázraky se dějí! Těžce zkoušená rodina nečekaně získala miliony na vysněný dům Návrat po 36 letech. Do Divadla Petra Bezruče míří Bratři Karamazovi

Sport

Světový para hokej znovu v Ostravě!

Za necelý měsíc se do Ostravy znovu sjedou ti nejlepší para hokejisté! V RT Torax Aréně se uskuteční International Para Hockey Cup, který bude pro týmy světové špičky přípravou na paralympiádu.


Autor: Lukáš Kaboň

Nadělte si před Vánoci extrémní porci toho nejlepšího světového para hokeje. Předprodej vstupenek už byl zahájen!

Turnaj odstartuje 12. prosince 2021 reprízou finále MS v para hokeji Ostrava 2021. Na ledě RT Torax Arény se od 14:30 utkají týmy Kanady a USA. Večerní zápas od 18:00 už bude patřit souboji Česka s ruskou para hokejovou reprezentací.

„Kdo chce vidět para hokejovou NHL, tak má v Ostravě možnost. Nám to hodně napoví z hlediska mezinárodní výkonnosti, zda se nůžky mezi elitou a námi přivřou či nikoliv. Budeme rádi za každého fanouška, který nás přijde podpořit,“ řekl trenér české para hokejové reprezentace Jiří Bříza. „Jsme přesvědčeni, že tento turnaj s těmi nejsilnějšími týmy bude plný skvělého para hokeje a nabídne úžasnou show, jak už je v Česku zvykem,“ dodal za ruský tým manažér Mikhail Simakin.

International Para Hockey Cup nabídne během šesti hracích dnů celkem dvanáct zápasů světové elity.

Předprodej vstupenek probíhá pouze online na stránkách smsticket.cz. V zápasových dnech bude možno zakoupit vstupenky přímo na pokladnách RT Torax Arény. Ale neváhejte, počet míst v hledišti je omezen!

Přijďte podpořit i Vy český para hokejový národní tým v přípravě před odletem na Zimní paralympijské hry Peking 2022!